Wczytuję dane...

Doskonała zabawka dla wymagających mężczyzn – kup Tenga Flex, a na pewno nie pożałujesz!

 

Tenga Flex to bardzo dobrze wykonany męski masturbator. Posiada estetyczne, futurystyczne wzornictwo. To nie jest przypadkowe. Prążki prowadzone na ukos obudowy masturbatora zapewniają wygodny chwyt. Rękaw masturbacyjny (wnętrze zabawki) jest pofalowane, różnorodne, dzięki czemu stymulacja jest szczególnie przyjemna. Przekręcenie gadżetu (zgodnie z jednym ze zdjęć) powoduje zaciśnięcie się zabawki na członku. Wykonano ją z bezpiecznego dla ciała elastomeru, który jednocześnie jest miły w dotyku. Cena Tenga Flex jest wyjątkowo niska.

 

Korzystanie z oferowanego przez nasz sklep masturbatora wymaga użycia dobrego lubrykanta. W przeciwnym wypadku można się narazić na otarcia i innego rodzaju podrażnienia. Opakowanie zawiera jednorazową próbkę żelu nawilżającego. Zalecamy stosowanie środków na bazie wody. Pamiętaj, żeby po każdym użyciu umyć gadżet wodą i mydłem. Jeżeli zależy Ci na długowieczności produktu, to zaopatrz się w specjalny puder do masturbatorów. Zasypuj nim zabawkę po umyciu i wysuszeniu.

 

Opinie użytkowników potwierdzają, że Tenga Flex może urozmaicić nie tylko samotne wieczory, ale też wspólne chwile z drugą połówką.

 

Nasz sklep serdecznie poleca. Zapraszamy też do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty. Znajdziesz wiele ciekawych akcesoriów, takich jak lubrykanty, gadżety, kostiumy i wiele więcej.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: elastomer

wymiary: 176 x 73,5 x 73,5 mm

waga: 310 g

 

UWAGA: Oferowany produkt jest w kolorze czarnym. Zdjęcia masturbatora w kolorze białym zostały dodane w celu poglądowym i służą przedstawieniu funkcjonalności urządzenia.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  17,6

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  7,35