Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: shunga (can)

Shunga - Secret Garden Female Orgasm Enhancing Cream 30 ml to innowacyjny produkt, którego zadaniem jest wspomożenie wystąpienia kobiecego orgazmu oraz pobudzenie ciała do działania. Zawarte w kremie substancje czynne powodują obniżenie progu pobudliwości, a także wpływają pozytywnie na ukrwienie dolnych części kobiecego ciała. Nałożenie i wmasowanie kremu na kilkanaście minut przed planowanym stosunkiem, pozwala na odczuwanie euforii nawet kilkukrotnie podczas jednych igraszek.

Starannie wyselekcjonowane składniki nie zawierają szkodliwych substancji konserwujących (m.in. parabenów), w związku z czym mogą być bez obaw stosowane również w przypadku jednoczesnego stosowania lateksowych zabawek erotycznych. Zgodnie z zaleceniami producenta, krem nie powinien być stosowany przez kobiety ciężarne oraz borykające się z infekcjami intymnymi (w tym również opryszczką).

Ponadto należy pamiętać, że działanie produktu może różnić się pomiędzy jego użytkowniczkami. Ostateczny efekt zależny jest od uwarunkowań organizmu. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację.

Kobiecy orgazm to zagadnienie, o którym powiedziano i napisano już bardzo wiele. Jego różnorodność sprawia, że nie zawsze jest on uchwytny dla każdej kobiety. Aktualnie, w seksuologii wyróżniamy nie tylko orgazm pochwowy (to za nim dążą wszystkie kobiety tego świata!), ale również łechtaczkowy i sutkowy. Rzadziej spotykaną odmianą jest orgazm spowodowany wyłącznie z wyobrażeniami na tle seksualnym oraz orgazm analny (po stymulacji tajemniczego punktu U).

Różnorodność kobiecego ciała sprawia więc, że nie zawsze osiągnięcie danego rodzaju orgazmu jest możliwe. Cierpliwe uczenie się własnego ciała, a także stosowanie co rusz nowych metod jego stymulacji, również nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Powodów tego stanu może być kilka. Do najczęstszych z nich zaliczamy podwyższenie progu sensorycznego (osłabienie wrażliwości na bodźce) oraz zmniejszenie ukrwienia narządów rodnych i okolic erogennych (np. sutki, okolica tuż za uszami, dołek na szyi). W tego typu przypadkach warto wspomóc się dostępnymi na rynku suplementami.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.