Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

LOVELY LOVERS LibidoUP Gel - suplement dla kobiet w postaci żelu wzmagającego libido.


LibidoUP Gel
to żel intymny, dzięki któremu zintensyfikujesz swoje doznania. Oprócz wzmagania przyjemności, posiada również właściwości nawilżające i niwelujące poślizg, zapobiegając wszelkim uszkodzeniom delikatnej skóry miejsc intymnych. Zawarte w preparacie składniki aktywne pozwalają na uzyskanie większej rozkoszy zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, ułatwiając obojgu partnerom osiągnięcie orgazmu. Właściwości te wynikają między innymi z lepszego ukrwienia tkanek stref intymnych.     

 

Jakie korzyści wynikają ze stosowania suplementu dla kobiet LibidoUP Gel?
- lepsze ukrwienie stref intymnych
- silniejsza reakcja na bodźce seksualne
- niezapomniany orgazm
- zwiększenie naturalnego nawilżenia
- możliwość osiągnięcia wielokrotnego orgazmu
- subtelny i przyjemny zapach
- łagodne rozgrzanie stref intymnych 

LibidoUP Gel powstał z myślą o kobietach, które chcą poprawić swoje życie seksualne. Równie dobrze mogą go stosować kobiety żądne wrażeń, potrzebujące po prostu intensywniejszych doznań, jak i Panie posiadające problemy z osiąganiem orgazmu. Świetnie sprawdza się również w przypadku tych kobiet, które cenią sobie optymalne nawilżenie.

Ten suplement dla kobiet nadaje się bowiem jako żel poślizgowy - jest wyprodukowany na bazie wody, nie pozostawia plam i może być stosowany wraz z prezerwatywami.

Co sprawia, że LibidoUP Gel jest suplementem tak efektywnym?
- L-ARGININA - reguluje ciśnienie krwi, pobudzając mikrokrążenie i w związku z tym zwiększając przepływ krwi.
- ŻEŃ-SZEŃ - dodatkowy zastrzyk energii, który wzmacnia i niweluje odczucie zmęczenia. Daje szansę na szybszą regenerację.SPOSÓB UŻYCIA: Niewielką ilość preparatu nanieść na miejsca intymne. Proces ten można powtarzać wielokrotnie. Przed pierwszym użyciem zaleca się małą dawkę żelu umieścić na skórze przedramieniu w celu wykluczenia potencjalnych reakcji alergicznych. Jeżeli takie zachodzą, automatycznie powinno się przerwać stosowanie!

Pojemność: 150 ml

Zalety opakowania:
- precyzyjny dozownik
- materiał odporny na uszkodzenia
- zawartość nie wyleje się w torbie lub plecaku


 
* Sugeruje się wziąć pod uwagę, że suplementy oddziałują inaczej na różne organizmy, zależnie od ich stanu i cech indywidualnych. Nasza firma nie może więc zagwarantować stuprocentowej pewności osiągnięcia konkretnych, założonych celów i efektów.

** Kolor produktu może trochę różnić się od tego zaprezentowanego na zdjęciach, nie wpływa to jednak w żaden sposób na jakość lub skuteczność produktu.

Napisz opinię
2015-05-21 19:40:18 - talia

u mnie się sprawdził, orgazm silniejszy niż przed zastosowaniem żelu!!!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...