Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Aqua Orgasm Gel to żel poślizgowy, pobudzający doznania seksualne. Opakowanie zawiera 150 ml.
 

Aqua orgasm żel to produkt idealny dla wszystkich tych:

 • którym bardzo zależy na tym, aby intymne zbliżenia nie kończyły się powstawaniem urazów, czy niewielkich otarć,
 • którzy są wielkimi miłośnikami samo-miłości, niezależnie od tego, czy wspomagana jest ona różnymi gadżetami, czy też nie,
 • kobiet, którym przyjemność ze zbliżenia zapewnia jedynie odpowiednie nawilżenie stref intymnych,
 • par, którym zależy na poprawianiu jakości swojego pożycia intymnego, między innymi poprzez zwiększenie intensywności osiąganych orgazmów.
 • zainteresowanych nie tylko samym aktem miłosny, ale też urozmaiconą grą wstępną. Aqua Orgasm Gel śiwetnie sprawdza się podczas intymnych pieszczot sfer intymnych potęgując doznania.
 • którzy kochają zabawę z gadżetami erotycznymi. Dzięki formule na bazie wody nie uszkadza on zabawek z silikonu, poprawijąc przy tym nawilżenie i poslizg podczas masturbacji.Aqua orgasm żel będzie niezwykle cennym wsparciem dla wszystkich tych osób, które z powodu hormonalnych problemów (chodzi tu szczególnie o problemy wynikające ze zbyt małej produkcji estrogenu, czyli hormonu odpowiadającego w przypadku kobiet za popęd seksualny i odpowiednie nawilżenie stref intymnych) nie mogą w pełni cieszyć się radością z odbywanych aktów miłosnych.
Suchość pochwy dla wielu kobiet często stanowi duży problem, o którym większość przedstawicielek płci pięknej nie chce lub nie potrafi rozmawiać. Suchość pochwy w dużym stopniu przyczynia się do powstania problemów w życiu seksualnym. Dlatego w takim przypadku, warto sięgnąć po wysokiej jakości, niezwykle skuteczny środek nawilżający jakim jest Aqua orgasm żel. Dzięki swym właściwościom jest też skutecznym środkiem na poprawę libido u Pań, wzmocnienie erekcji u Panów, dla par cierpiących na brak ochoty na seks i zauważających spadek popędu seksualnego.

Niezwykle często zdarza się, że z powodu podejmowania błędnych decyzji zakupowych, intymne części - zarówno kobiecego, jak i męskiego ciała - cierpią, bowiem ich właściciele wybrali zbyt silne kosmetyki, których stosowanie w bardzo negatywny sposób odbiło się na naturalnej florze pochwy bądź członka.
Zbyt silne, zupełnie niedopasowane do delikatnych miejsc intymnych kosmetyki, powodują wysuszanie i wyjaławianie stref erogennych, co bardzo szybko prowadzi do pogorszenia się doznań seksualnych.
Warto jednak wiedzieć, że nie tylko nieodpowiednio dobrane kosmetyki negatywnie wpływają na stan stref intymnych. Bardzo często za tego typu problemy odpowiadają np.perfumowane wkładki (noszone przez kobiety), czy bardzo silne proszki do prania.

W przypadku preparatów takich jak Aqua orgasm żel, niezwykle istotnym elementem składu jest tak zwany nośnik. Jest to główny składnik preparatu, który przede wszystkim odpowiedzialny jest za odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych. Co ważne, w przypadku Aqua orgasm żel - nośnik jest składnikiem naturalnym, a więc w pełni bezpiecznym w stosowaniu. Naturalny nośnik nie tylko nie podrażania stref intymnych, ale również:

 • nie wywołuje w zdecydowanej większości przypadków reakcji alergicznych,
 • nie powoduje uszkodzeń w strukturze prezerwatyw,
 • jest delikatny,
 • użycie preparatu jest bardzo proste,
 • gdy jest już niepotrzebny, jego pozostałości szybko i bardzo łatwo usunąć można z okolic miejsc intymnych, za pomocą wody,
 • jest idealnym dodatkiem do zabaw z Twoją ulubioną zabawką z silikonu medycznego - doskonale nawilża, a przy tym pobudza sfery erogenne,
 • skierowany jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

W naszym sklepie kupisz tylko bezpieczne suplementy od renomowanych producentów dostępne 24h na dobę w niskiej cenie.

 

Jak używać Aqua Orgasm Gel?

Używaj go jak każdego innego lubrykantu. Wystarczy zaaplikować go w okolice stref intymnych na ciele. Długoterminowe stosowanie może skutkować osiąganiem jeszcze lepszych rezultatów. 

 *Decydując się na skorzystanie z produktu po raz pierwszy, a tym samym nie znając go, należy wykonać test, polegający na położeniu niewielkiej ilości środka na przedramię lub inne miejsce, w celu upewnienia się, że produkt nie zawiera jakiegokolwiek środka uczulającego daną osobę. Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.