Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: shunga (can)

Shunga - Dragon Virility Cream for Men 60 ml to produkt bardzo wysokiej jakości, dedykowany mężczyznom, którzy chcą znacząco poprawić swoją sprawność seksualną.

Shunga - Dragon Virility to produkt, który może być z powodzeniem wykorzystywany do miłosnych igraszek zarówno przez singli, jak i przez pary. Unikalność działania preparatu polega przede wszystkim na tym, że dostarcza on niezwykle stymulującego uczucia - naprzemiennego doznawania chłodu i rozgrzewania. Stosowanie Shunga - Dragon Virility daje ogromną przyjemność ze zbliżenia zarówno mężczyznom jak i kobietom.

Preparat posiada właściwości wzmacniające erekcję oraz uwrażliwiające pochwę, dlatego też partnerzy dłużej i intensywniej mogą cieszyć się własną, niezwykle intymną bliskością.

Dużą zaletą Shunga - Dragon Virility jest niewątpliwie fakt, że skład preparatu został bardzo starannie opracowany, aby działał on nie tylko skutecznie, ale przede wszystkim bezpiecznie. W dużej mierze jest to zasługa naturalnych składników, które zwiększają męską sprawność seksualną. W Shunga - Dragon Virility znaleźć można między innymi:
-ekstrakt z krokosza barwierskiego,
-wyciąg ze słodkich migdałów,
-wyciąg z pestek winogron,
-sezam,
-argininę,
-wyciąg z awokado.

Shunga - Dragon Virility został wykonany na bazie wody, dlatego jest preparatem, który można stosować wraz z prezerwatywą, nie obawiając się przy tym, że w jakikolwiek sposób wpłynie to na skuteczność jej działania.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.