Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: HOSTING TIME s.r.o.

Specjalny żel do higieny gadżetów erotycznych LOVESTIM – Toy Cleaner!

 

Lubisz bawić się gadżetami erotycznymi? Chcesz cieszyć się pełnym komfortem podczas zabawy? Szukasz produktu, który przedłuży żywotność Twoich zabawek?

 

Musisz wiedzieć, że dbanie o higienę jest niezwykle ważne podczas korzystania z gadżetów erotycznych. Zachowując ją zapobiegniesz powstaniu ewentualnej infekcji! Co więcej, niektóre zabawki erotyczne są stworzone z materiałów, które cechują się wielką delikatnością, dlatego tym bardziej nie chcesz, żeby się zniszczyły. Przedłużysz ich życie stosując odpowiedni specyfik!

 

Żel do higieny gadżetów erotycznych marki LOVESTIM – Toy Cleaner jest wysokiej jakości produktem, który spełni Twoje oczekiwania! Sprawdzi się przy wszystkich zabawkach! Nieważne, czy to masturbator, wibrator, dildo, korek analny et cetera. Co więcej, użycie go niweluje nieprzyjemny zapach gumy lub silikonu! Zatroszcz się o swoją skórę! LOVESTIM – Toy Cleaner posiada wiele składników antybakteryjnych. Jest także bardzo wydajny – wystarczy zaledwie odrobina produktu, by cieszyć się pełnią jego możliwości! Butelka o pojemności 100ml wystarczy Ci na długi czas!

 

Wysoką jakość LOVESTIM – Toy Cleaner potwierdza hologram na opakowaniu. Nigdy nie kupuj produktów tej firmy bez naklejki. Opisywany specyfik w 2016 roku zdobył laur konsumenta! Twój komfort zwiększy przyjemny zapach produktu.

 

Jak użyć?

Niewielką ilość specyfiku zaaplikuj na swój gadżet erotyczny, a następnie dokładnie wetrzyj na całej powierzchni.