Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Gdy uprawiamy namiętny seks, chcemy jak najbardziej poczuć swojego partnera. Jednocześnie bardzo często zależy nam na uniknięciu niechcianej ciąży i chorób przenoszonych drogą płciową. Utarło się, że prezerwatywy pomagają osiągnąć ten drugi cel, ale przeszkadzają w tym drugim. Jednak rozwijająca się technologia sprawia, że dwa aspekty można w piękny sposób pogodzić. Prezerwatywy nielateksowe Unimil SKYN są tego doskonałym przykładem.

 

Kupując opakowanie Unimil SKYN Original zawierające 10 sztuk zapewnisz sobie niejeden udany stosunek! Zakochasz się w tych prezerwatywach dzięki ich cienkości i delikatności, które pozwolą Ci skupić się na tym, co podczas seksu najważniejsze. Będziesz mógł w pełni oddać się namiętności, wiedząc że jesteś nie tylko dobrze zabezpieczony, ale i nic nie przeszkadza Ci w osiągnięciu przyjemności!

 

Dzięki nim będziesz mógł wypróbować różnorodne lubrykanty nieoparte na wodzie, które zawsze Cię intrygowały. Prezerwatywy SKYN sprawią, że seks zawsze będzie wielką frajdą dla obojga partnerów!