Wczytuję dane...

unimil (pol)

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Unimil to polska marka produkująca doskonałej jakości prezerwatywy, bardzo popularne na rynku tego rodzaju antykoncepcji. Właściwe zabezpieczenie jest kluczowym elementem miłosnych zbliżeń, ponieważ nie tylko pozwala uniknąć niechcianej i nieplanowanej ciąży, ale również niweluje ryzyko zarażenia się jedną z wielu chorób przenoszonych drogą płciową. W naszej ofercie od Unimil znajdują się również wysokiej klasy lubrykanty, których formuła została opracowana w sposób umożliwiający korzystanie z nich wraz z prezerwatywami.

Nasz asortyment obejmuje także prezerwatywy nielateksowe, czyli doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla osób uczulonych na lateks. Nie wszyscy producenci prezerwatyw decydują się na włączenie do swej oferty prezerwatyw nielateksowych, dlatego warto zaufać marce Unimil i cieszyć się pięknem seksu w taki sam sposób, jak wszyscy inni. Wykorzystana w procesie produkcji technologia sprawia, że materiał jest ledwo wyczuwalny, a doznania naturalne jak nigdy wcześniej. Zarówno prezerwatywy nielateksowe, jak i ich klasyczne odpowiedniki to perspektywa niezwykle udanego seksu i osiągania przyjemności charakterystycznej dla tej związanej z nieużywaniem kondomów.

Wybór zmysłowych chwil wraz z marką Unimil to również szansa na skorzystanie z unikalnych właściwości niektórych prezerwatyw, dostępnych w wielu wariantach. Kondomy zwiększające zakres doznań, przedłużające stosunek, posiadające wypustki zapewniające dodatkową stymulację czy oferujące zmysłowe smaki najbardziej popularnych koktajli – seks z tymi doskonałej jakości prezerwatywami może być znacznie przyjemniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

A warto zdawać sobie sprawę, że walka z rutyną może być naprawdę skuteczna! Wkradająca się za próg sypialni monotonia potrafi mocno uprzykrzyć życie seksualne kochanków, szczególnie, że po początkowej fazie związku fascynacja drugą osobą czasem maleje. Wszystkie wersje kondomów od Unimil, włącznie z prezerwatywami nielateksowymi, to niepowtarzalna szansa na fantastyczne urozmaicenie miłosnych zbliżeń.

Równie świetnym sposobem na wzbogacenie wzajemnych pieszczot mogą być żele intymne, czyli lubrykanty. Właściwe nawilżenie to odpowiedni komfort, a odpowiedni komfort to możliwość skoncentrowania się tylko i wyłącznie na rozkoszy. Tym bardziej, jeśli dzięki nim możecie zagwarantować sobie efekt rozgrzewający! Posiadamy zarówno lubrykanty wodne, jak i żele intymne na bazie silikonu, dzięki czemu nawet najbardziej wybredni koneserzy doznań odnajdą w naszym sklepie coś dla siebie.

Gorąco zachęcamy do kontaktu – nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Wam wybrać takie prezerwatywy i żele intymne od Unimil, jakich aktualnie oczekujecie. Nie tylko w kwestii ich unikalnych właściwości, ale również rozmiaru danego opakowania.