Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: unimil (pol)

SKYN Intense Feel to prezerwatywy nielateksowe wykonane z oryginalnego materiału SKYNFEEL opatentowanego przez markę Unimil. Zastosowanie tej technologii sprawia, że odczucia są zbliżone do naturalnych. Materiał jest niesamowicie delikatny, miękki i wygodnie dopasowuje się do członka a dodatkowo może być bezpiecznie stosowany przez osoby z alergią na lateks. 

 

Dostępne w naszym sklepie prezerwatywy posiadają przede wszystkim wyjątkowo zaprojektowane wypustki, układające się w fale, zapewniające stymulacje w najbardziej czułych punktach. Kup i sprawdź, jak intensywne doznania mogą płynąć z seksu!

 

W pudełku znajduje się 10 sztuk prezerwatyw ze zbiorniczkiem, o prostym kształcie z wypustkami, nawilżanych długotrwałym lubrykantem. Materiał wykonania łączy w sobie niesamowitą delikatność z wytrzymałością lateksu. Każda prezerwatywa jest testowana elektronicznie. 

 

Opakowanie zawierające 10 sztuk prezerwatyw SKYN Intense Feel to również korzystna cena. Opinie użytkowników świadczą o tym, że jest to dobry wybór!

 

Dane techniczne:

 

Ilość sztuk w opakowaniu: 10

 

Szerokość: 53 mm

 

Materiał: poliizopren syntetyczny

 

Środek nawilżający: tak

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    10

  • materiał: 

    poliizopren