Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Intense marki Intimate Earth to żel zwiększający wrażliwość łechtaczki.

 

Łechtaczka to najbardziej niedoceniany kobiecy narząd. Organ ten przez wiele lat, niesłusznie uważany był wyłącznie za narząd szczątkowy (odpowiednik prącia u mężczyzn), który nie pełnił żadnej istotnej roli. Przeprowadzanie coraz większej liczby badań w dziedzinie seksuologii (w II połowie XX wieku), zatrzęsło światem. Jak pokazały badania i testy- łechtaczka jest narządem, który nie tylko nie jest szczątkowy, ale również pełni bardzo ważną funkcję. Dzięki tym przełomowy badaniom, dzisiaj wiemy, że za jedną z postaci orgazmu odpowiada właśnie ten niepozorny, schowany pomiędzy wargami sromowymi narząd.

 

Stymulacja łechtaczki to umiejętność, którą powinien posiąść każdy, bez względu na płeć. Kobieca łechtaczka jest miejscem silnie ukrwionym, w związku z czym nie lubi ona gwałtownych ruchów, pocierania czy też nadmiernego ssania ustami. Delikatne, okrężne ruchy, dmuchanie czy też lekka stymulacja językiem to działania, które wprawiają ją w drżenie, a tym samym pobudzają seksualnie kobietę. Nie zawsze jednak stymulacja przynosi pożądany efekt. Wówczas, dobrym sposobem jest skorzystanie z produktów, których składniki zwiększają ukrwienie łechtaczki oraz jej podatność na bodźce o charakterze seksualnym. Dzięki temu na zawsze przeminą spadki libido, brak ochoty na seks, a wróci nieograniczony popęd seksualny.

 

Kup Intimate Earth - Intense Clitoral Gel 30 ml w naszym sklepie - to nowoczesny środek, oparty wyłącznie na produktach najwyższej jakości. Zastosowane do jego produkcji składniki są substancjami dopuszczonymi przez rząd USA do użytku ogólnego. Już sama świadomość, że w domu czeka Intense Clitoral Gel środek przynoszący upragnione orgazmy i poprawiający libido u Pań, wytworzy aurę niepohamowanego napięcia seksualnego.

 

Używanie żelu Intense marki Intimate Earth: Zaaplikuj niewielką ilość żelu na łechtaczkę. Stosuj regularnie, aby zintensyfikować uzyskiwane efekty. 

 

 

Składniki pochodzenia roślinnego są efektywnie selekcjonowane, dzięki czemu do klienta dociera żel, który jest nie tylko bezpieczny, ale również funkcjonalny. Brak mentolu w składzie żelu, zmniejsza liczbę alergii, szczególnie kontaktowych. Ponadto żel nie jest wyposażony w szkodliwe substancje takie jak parabeny, dietanoloaminy oraz inne. Wysoka zawartość składników odpowiada za ich działanie, które jednak zależne jest w ostatecznym rozrachunku od uwarunkowań organizmu.

 

* Żel w każdym przypadku może zadziałać inaczej, o czym należy pamiętać przed jego zastosowaniem. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.