Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Intense marki Intimate Earth to żel zwiększający wrażliwość łechtaczki.

 

Łechtaczka to najbardziej niedoceniany kobiecy narząd. Organ ten przez wiele lat, niesłusznie uważany był wyłącznie za narząd szczątkowy (odpowiednik prącia u mężczyzn), który nie pełnił żadnej istotnej roli. Przeprowadzanie coraz większej liczby badań w dziedzinie seksuologii (w II połowie XX wieku), zatrzęsło światem. Jak pokazały badania i testy- łechtaczka jest narządem, który nie tylko nie jest szczątkowy, ale również pełni bardzo ważną funkcję. Dzięki tym przełomowy badaniom, dzisiaj wiemy, że za jedną z postaci orgazmu odpowiada właśnie ten niepozorny, schowany pomiędzy wargami sromowymi narząd.

 

Stymulacja łechtaczki to umiejętność, którą powinien posiąść każdy, bez względu na płeć. Kobieca łechtaczka jest miejscem silnie ukrwionym, w związku z czym nie lubi ona gwałtownych ruchów, pocierania czy też nadmiernego ssania ustami. Delikatne, okrężne ruchy, dmuchanie czy też lekka stymulacja językiem to działania, które wprawiają ją w drżenie, a tym samym pobudzają seksualnie kobietę. Nie zawsze jednak stymulacja przynosi pożądany efekt. Wówczas, dobrym sposobem jest skorzystanie z produktów, których składniki zwiększają ukrwienie łechtaczki oraz jej podatność na bodźce o charakterze seksualnym. Dzięki temu na zawsze przeminą spadki libido, brak ochoty na seks, a wróci nieograniczony popęd seksualny.

 

Kup Intimate Earth - Intense Clitoral Gel 30 ml w naszym sklepie - to nowoczesny środek, oparty wyłącznie na produktach najwyższej jakości. Zastosowane do jego produkcji składniki są substancjami dopuszczonymi przez rząd USA do użytku ogólnego. Już sama świadomość, że w domu czeka Intense Clitoral Gel środek przynoszący upragnione orgazmy i poprawiający libido u Pań, wytworzy aurę niepohamowanego napięcia seksualnego.

 

Składniki pochodzenia roślinnego są efektywnie selekcjonowane, dzięki czemu do klienta dociera żel, który jest nie tylko bezpieczny, ale również funkcjonalny. Brak mentolu w składzie żelu, zmniejsza liczbę alergii, szczególnie kontaktowych. Ponadto żel nie jest wyposażony w szkodliwe substancje takie jak parabeny, dietanoloaminy oraz inne. Wysoka zawartość składników odpowiada za ich działanie, które jednak zależne jest w ostatecznym rozrachunku od uwarunkowań organizmu.

 

* Żel w każdym przypadku może zadziałać inaczej, o czym należy pamiętać przed jego zastosowaniem. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.