Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: durex (uk)

Wiele kobiet, z bardzo różnych powodów ma problem z osiąganiem pełni satysfakcji ze współżycia seksualnego. Jest jednak na to sprawdzona i niezwykle skuteczna recepta.

Wystarczy sięgnąć po Żel intymny potęgujący doznania rozg. 50ml, który nie tylko odpowiednio nawilży intymne miejsca, ale również dzięki właściwościom rozgrzewającym uwrażliwi je na wszelkie seksualne bodźce, dzięki czemu kobieta może zaznać nieznanej sobie dotąd przyjemności.

Z cudownych zalet intymnego żelu, z powodzeniem poza kobietami, oczywiście cieszyć się mogą również mężczyźni. Rozgrzewający żel intymny potęgujący doznania bardzo dobrze sprawdzi się również do wykonywania masażu całego ciała, nie tylko stref intymnych, co dla obojga partnerów może być niezwykle stymulującym sposobem na grę wstępną.

Ogromną zaletą intymnych żeli, przeznaczonych do wzmacniania doznań seksualnych z pewnością jest fakt, że doskonale rozpuszczają się w wodzie, nie tworzą również trudnych do usunięcia plam, gdyż po aplikacji całkowicie wchłaniają się w skórę.

Lubrykant stworzony został na naturalnych składnikach, co powoduje, że jest on bezpieczny w stosowaniu,a  ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji jest naprawdę znikome. Jednak każdy, kto ma co do tego obawy, powinien przed pierwszym zastosowaniem żelu wypróbować go na przedramieniu. Jeżeli po naniesieniu jego niewielkiej ilości na tę część ciała, nie wystąpi żadna reakcja alergiczna, wówczas oznacza to, że dla danego użytkownika, rozgrzewający lubrykant jest bezpieczny i może bez obaw cieszyć się jego zaletami.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement.

Napisz opinię
2017-03-19 20:03:17 - Les

Faktycznie podgrzewa atmosferę.To kolejny dowód,że marka Durex nie ma sobie równych.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...