Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych w ciągu 30 dni: 18
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LaCroy Chemicals

BTB próbka-chusteczka 3ml damska

 

 

Zaczaruj upragnionego kochanka za pomocą feromonowego zaklęcia, którego cena jest warta poniesienia.

 

BTB to otrzymany dzięki zaawansowanej technologi, silnie stężony koncentrat 6 feromonów. Działa zarówno na mężczyzn, jak i kobiety. Jest idealnym wsparciem podczas seksualnych igraszek, niezobowiązujących flirtów, relacji zawodowych czy w trakcie biznesowych negocjacji. Szerokie spektrum możliwości jakie otrzymujesz w zamian za niepozorną chusteczkę jest warte zainteresowania. Przekonało się o tym wiele klientek - czas byś przekonała się i Ty. Kup chusteczkę BTB już teraz, tylko w sklepie Świat Doznań - kupując u nas masz 100% gwarancji oryginalności produktu.

 

Ten zapachowy afrodyzjak spowoduje, że staniesz się obiektem pożądania ze strony mężczyzn, zaś dla kobiet interesującą partnerką do rozmów lub niemożliwą do pokonania rywalką. Zdziwisz się, jak wielu ludzi obojga płci nagle zacznie zachowywać się przy Tobie otwarcie, bezpośrednio i bez zbędnych zahamowań. Wzbudzisz podziw i wywołasz dokładnie taką atmosferę, na jaką będziesz mieć w danej chwili ochotę. BTB działa tak, że przy pierwszym zetknięciu nieświadomy rozmówca od razu przechodzi na stopę przyjacielską, czuje się nieskrępowany i rozbawiony, by po paru chwilach zaczęły świtać mu w głowie myśli okołoseksualne i chęć na zbliżenie. BTB ma ponadto właściwości wpływające znacząco na zintensyfikowanie doznań i Twoich, i  Twojego partnera, przez co zbliżenia przyjmują wymiar ponadzmysłowych zjawisk.

 

Odmień siebie i pozwól poznać swoje nowe oblicze innym.

 

 

Co powoduje BTB:
 

 • poprawia kontakt, wywołuje w rozmówcach otwartość i wzrost zaufania
 • duże zainteresowanie Twoją osobą łatwo przerodzi się w zauroczenie
 • staniesz się bardziej towarzyska i nieskrępowana
 • poprawi się Twój nastrój i staniesz się pobudzona
 • staniesz się niekwestionowaną przywódczynią, o dużym autorytecie
 • w sytuacjach intymnych wzrośnie podniecenie Twoje i partnera

 

 

Jak stosować feromony BTB:

 •  przetrzyj chusteczką skórę szyi, nadgarstków, miejsca za uszami. Stosuj z własnymi perfumami. Jedna saszetka pozwala na 1-2 skuteczne aplikacje.

 

 

Skład:
Na jednej chusteczce wyczujesz sześć starannie dobranych feromonów, wpływających na płeć przeciwną. W jednej próbce znajduje się mieszanka najczystszych feromonów, co może sprawić, że feromony będą wyczuwalne dla osób posiadających czuły węch. Proporcje feromonów zostały tak dobrane, aby podkreślić Twoją atrakcyjność, sprawić, by ludzie się przy Tobie dobrze czuli, byli zauroczeni, ale przy tym nieskrępowani Twoją siłą, otwierali się przed Tobą i ufali Ci. Wybuchowa mieszanka, która gwarantuje pobudzenie Twoje i płci przeciwnej.

 

BTB for Women zawiera

Estratetraenol, esencję zapachu prawdziwej kobiety. Nutę, która pobudza zmysły mężczyzn, sprawia, że stajesz się dla niego jeszcze bardziej seksowna i pociągająca. Podstawową nutę wspierają trzy dodatkowe związki, które zwiększają jejmoc.

Beta-Androstenol, który sprawia, że ludzie stają się przy Tobie bardziej rozmowni i przyjaźni,

Androstadienon, który zwiększa pożądanie w sytuacjach intymnych

Kopuliny, zapach jakim kobieta przyciąga mężczyzn w swoim okresie płodnym.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Feromony zawarte w formule: 

  Estratetraenol, Beta-Androstenol, Androstadienon, Kopuliny

 • Pojemność (w ml): 

  3