Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Dame

DAME PRODUCTS - SERUM POBUDZAJĄCE


Dame's Arousal Serum to formuła o zrównoważonym pH z naturalnymi składnikami, która obudzi Twoją łechtaczkę ciepłym mrowieniem. Jedna pompa zwiększa świadomość, pobudza zakończenia nerwowe i zwiększa przyjemność.

Całkowicie zasilane roślinami
Nasze wodne, wegańskie serum o zrównoważonym pH pochodzi z mięty pieprzowej, imbiru i cynamonu. Zero dziwnych, nieczytelnych składników!

Olejek Miętowy
Chłodzi i stymuluje, zapewniając ekscytujące doznania.

Ekstrakt z oleju z kory cynamonu
Poprawia krążenie i przepływ krwi do sromu.

Olejek eteryczny z imbiru
Antybakteryjny i delikatnie rozgrzewający po zastosowaniu miejscowym.

Dodaje zing tam, gdzie najbardziej go zauważysz
Serum pobudzające Dame delikatnie generuje uczucie ciepła, aby pogłębić intymność, zintensyfikować orgazmy i ożywić połączenie umysłu z ciałem. Akurat tyle pikanterii, że mówisz: „Och… wow”.

Przyjemność w użyciu
To łatwe do zlizywania serum ma ziemisty zapach i jest jedwabiste w dotyku. Pozostawia twój srom miękki i elastyczny – nigdy nie jest tłusty ani lepki.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku. Zależne jest ono od indywidualnych predyspozycji oraz od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Żel może nieznacznie różnić się kolorem, od tego prezentowanego na fotografiach, co nie jest w żaden sposób związane z osłabieniem jego działania, czy zubożeniem składu. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta

Creams and Lotion

  • produkcja: 

    Dame