Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Postaw na wysoką jakość i urozmaić swoją zabawę – kup System JO Vaginal Tightening Serum Vaginal Toning & Tightening Cream Body!

 

System JO Vaginal Tightening Serum Vaginal Toning & Tightening Cream Body to serum zwężające ściany pochwy najwyższej jakości. Posiada unikalną formułę, dlatego może wpłynąć na tkanki pochwy w zaledwie kilka minut. To nie wszystko, ponieważ System JO Vaginal Tightening Serum Vaginal Toning & Tightening Cream Body daje uczucie chłodzenia, co tym bardziej zwiększa przyjemność stosowania. Opinie użytkowników potwierdzają, że ten preparat potrafi znacznie poprawić wrażenia płynące z seksu, a do tego jest stosunkowo niedrogi. Jego cena jest wyjątkowo niska, jak za tę jakość. System JO Vaginal Tightening Serum Vaginal Toning & Tightening Cream Body jest również produktem bezpiecznym do codziennego stosowania.

 

Żele System JO Vaginal Tightening Serum Vaginal Toning & Tightening Cream Body są odpowiednie do stosowania z zabawkami erotycznymi. Nasz sklep serdecznie poleca i zaprasza do zakupów.

 

W opakowaniu znajduje się 50 ml serum zwężającego ściany pochwy. System JO Vaginal Tightening Serum Vaginal Toning & Tightening Cream Body poddano wszelkim koniecznym testom jakości.

 

Jak stosować System JO Vaginal Tightening Serum Vaginal Toning & Tightening Cream Body?

Korzystanie z tego produktu jest bardzo proste, ponieważ na chwilę przed stosunkiem nanieść odrobinę preparatu na części intymne.

 

* Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Należy pamiętać, że suplement już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.