Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: YESforLOV

Doskonała propozycja dla wszystkich kobiet szukających bardziej intensywnych doznań – kup YesForLov G-spot Stimulating Gel!

 

YesForLov G-spot Stimulating Gel to profesjonalny żel stymulujący dla kobiet. Jest przeznaczony do stosowania wewnętrznego – jak sama nazwa wskazuje – produkt służy przede wszystkim do podrażniania punktu G. Jest idealnym dodatkiem w ramach seksu! Producent sugeruje, że stosowanie YesForLov G-spot Stimulating Gel ułatwia osiągnięcie orgazmu. Opinie użytkowniczek natomiast potwierdzają, że ten produkt jest doskonałym rozwiązaniem na urozmaicenie igraszek z partnerem. Do tego cena YesForLov G-spot Stimulating Gel jest wyjątkowo niska!

 

Opisywany żel stymulujący dla kobiet YesForLov G-spot Stimulating Gel posiada bezpieczny skład. Został wyprodukowany we Francji. Posiada dodatkowo działanie rozgrzewające. Producent przypomina, by zużyć żel maksymalnie do roku od otwarcia opakowania. Co istotne, YesForLov G-spot Stimulating Gel jest kompatybilny z zabawkami erotycznymi, a także prezerwatywami. Nasz sklep serdecznie poleca i zaprasza do skorzystania z oefrty.

 

W opakowaniu znajduje się 10 g YesForLov G-spot Stimulating Gel. Żel intymny pobudzający przeszedł wszelkie wymagane testy jakości. Nie zaleca się stosowania specyfiku wśród kobiet w ciąży i karmiących piersią.

 

Jak stosować żel stymulujący dla kobiet YesForLov G-spot Stimulating Gel?

Żel YesForLov G-spot Stimulating Gel jest prosty w użyciu. Stosowanie wymaga naniesienia odrobiny preparatu na części intymne. Regularne używanie specyfiku może spotęgować efekty.

 

* Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Należy pamiętać, że suplement już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.