Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Zestra

Powiększenie libido i orgazm nie z tej ziemi są możliwe, dlatego kup produkt Zestra i zacznij pasjonującą zabawę!

 

Preparat Zestra to olejek na wzmocnienie orgazmu przeznaczony dla kobiet. Posiada bezpieczną formułę, która została opracowana przez sztab naukowców, których celem było jedno – przyniesienie większego zadowolenia kobietom. Stosowanie produktu Zestra niesamowicie pobudza, do tego stymuluje, a przy tym wszystkim jest bezpieczne. Produkt ten jest polecany przez liczne kobiety, które nie wiedzą, jak podnieść libido, o czym świadczą ich pozytywne opinie.

 

Skład tego produktu bazuje na naturalnych substancjach, dlatego jego stosowanie nie powinno wiązać się z jakimikolwiek dolegliwościami. Chodzi o olej z nasion ogórecznika i wiesiołka dwuletniego, ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, teobrominę, ekstrakt z dzięgla, antyoksydanty, a także witaminę E oraz witaminę C.

 

Stosowanie tego preparatu nie zawsze jest wskazane. Jest to związane z faktem, że posiada w swoim składzie naturalne oleje, które mogą zniszczyć silikonową powłokę zabawek erotycznych wykonanych z tego materiału. Z tego powodu, jeżeli dana kobieta chce korzystać z Zestry samotnie, powinna zaopatrzyć się w gadżet z innego tworzywa, niż silikon. Ewentualnie dobrze jest wyposażyć się w zwyczajny lubrykant na bazie wody.

 

Stosowanie preparatu Zestra jest bardzo proste. Wystarczy nanieść na swoje części intymne odrobinę specyfiku i odczekać kilka minut (około pięć). Efekt powinien się utrzymywać maksymalnie 45 minut. Regularne stosowanie tego preparatu może owocować polepszeniem osiąganych rezultatów. W zestawie znajdują sie trzy saszetki środka Zestra.

 

Stosowanie tego rodzaju olejków niesamowicie potrafi urozmaicić wieczory z drugą połówką. Zabicie rutyny w sypialni jest istotne, ponieważ spełnienie seksualne zacieśnia więzi między partnerami, a do tego redukuje stres i frustrację. Nasz sklep ma do zaoferowania wiele ciekawych propozycji, które na pewno pozwolą Ci bawić się lepiej, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Zawsze czeka na Ciebie niska cena!

 

* Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Należy pamiętać, że suplement już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym nasza firma, nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.