Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Najwyższa jakość wykonania i największa przyjemność czekają na Ciebie! Kup sobie prezent, wybierz JO For Her Clitoral Serum Buzzing 12Volt!

 

JO For Her Clitoral Serum Buzzing 12Volt to bardzo skuteczny olejek, który został stworzony z myślą o kobietach, które uwielbiają stymulację łechtaczki. Nierzadko za jego sprawą możliwa jest również poprawa libido. Stosowanie tego preparatu daje kobiecie efekt delikatnego mrowienia, wibrowania. Z tego powodu jest idealnym wyborem zarówno dla Pań samotnych, jak i szukających urozmaicenia do swoich zabaw z partnerem!

 

Korzystanie z JO For Her Clitoral Serum Buzzing 12Volt jest również bezpieczne, ponieważ formuła preparatu została pozbawiona parabenów, gliceryny, glikolu i innych niebezpiecznych substancji. Oczywiście dla własnego komfortu i bezpieczeństwa polecamy wykonanie próby alergicznej*.

 

W opakowaniu znajduje się 12 ml JO For Her Clitoral Serum Buzzing 12Volt. Preparat przeszedł liczne testy jakości. Tubka mimo niewielkiego rozmiaru starczy na długi czas, ponieważ jest to wydajne serum na bazie oleju. Sprawdzi się także podczas podróży samolotowej (zawartość mieści się w normach narzucanych przez linie lotnicze).

 

Opinie ekspertów sugerują, by nie stosować JO For Her Clitoral Serum Buzzing 12Volt wraz z różnego rodzaju gadżetami erotycznymi wykonanymi z silikonu, ponieważ preparat może zniszczyć ich gładką powłokę.

 

Nie wiesz, jak stosować JO For Her Clitoral Serum Buzzing 12Volt? Wystarczy nanieść odrobinę preparatu na części intymne i delikatnie wetrzeć. Po chwili olejek zacznie działać, a ów działanie utrzyma się maksymalnie przez 45 minut.

 

Korzystanie z podobnych suplementów może niemało wzbogacić zabawy erotyczne partnerów, jak i samotne wieczory. Oczywiście, nierzadko dobrym wyborem są także inne akcesoria, dlatego nasz sklep serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Do tego zawsze czeka na Ciebie wysoka jakość i niska cena!

 

* Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Należy pamiętać, że suplement już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym nasza firma, nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.