Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Twoja zabawa nigdy nie była tak przyjemna – kup JO For Her Clitoral Stimulant Warming Spicy i przekonaj się sama!

 

JO For Her Clitoral Stimulant Warming Spicy to wyjątkowo udany żel do stymulacji łechtaczki. Wyróżnia go działanie rozgrzewające oraz stymulujące, dzięki czemu możesz mieć pewność, że masturbacja tego rozkosznego elementu damskiego ciała będzie jeszcze bardziej przyjemna. Jest to żel na bazie silikonu. Opinie ekspertów sugerują, by podczas zabawy nie korzystać z gadżetów erotycznych (wykonanych z silikonu), ponieważ ich powłoka może się zniszczyć przy takim połączeniu.

 

Żel do stymulacji łechtaczki JO For Her Clitoral Stimulant Warming Spicy nie tylko sprawdzi się podczas samotnej zabawy, ponieważ może niesamowicie rozgrzać atmosferę w ramach gry wstępnej z partnerem.

 

W opakowaniu znajduje się 10 ml produktu JO For Her Clitoral Stimulant Warming Spicy. Żel przeszedł liczne testy dermatologiczne. Wyróżnia go niska jak za tę jakość cena!

 

Jak stosować żel JO For Her Clitoral Stimulant Warming Spicy?

Nanieś na swoją łechtaczkę jedną lub dwie krople żelu. Efekt powinien utrzymać się przez około 45 minut.

 

Korzystanie z podobnych suplementów nie tylko urozmaica zabawę, ale często pozwala kobietom poczuć prawdziwą moc orgazmu, dlatego nasz sklep serdecznie zaprasza do zakupu. W naszym asortymencie znajdziesz również wiele innych, ciekawych akcesoriów i preparatów. Możesz zawsze liczyć na wysoką jakość i niską cenę.

 

* Suplementy z definicji zakładają działanie zróżnicowane w zależności od cech i predyspozycji danego organizmu. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować osiągnięcia konkretnych i powtarzalnych efektów. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.