Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Z tym produktem możesz dojść jeszcze szybciej – kup SKYN Excite, a na pewno nie pożałujesz! Wybierz swoją przyjemność!

 

SKYN Excite to profesjonalny żel pobudzający dla kobiet. Posiada bezpieczny skład, jest odpowiedni do użytku z prezerwatywami. Jego celem jest poprawa wrażliwości na bodźce w okolicach intymnych kobiety. Jest to spowodowane przez poprawę ukrwienia. Producent jednocześnie zastrzega, że SKYN Excite to nie jest lubrykant. Sprawdza się natomiast świetnie podczas masturbacji. Opinie użytkowniczek potwierdzają, że ten żel pobudzający dla kobiet sprawdzi się też w ramach gry wstępnej z drugą połówką. Do tego cena SKYN Excite jest zaskakująco atrakcyjna, jak za tę jakość.

 

W opakowaniu znajduje się 15 ml SKYN Excite. Żel pobudzający dla kobiet przeszedł wszelkie konieczne testy jakości. W celu poprawienia efektów kuracji zaleca się jednoczesne stosowanie suplementów doustnych. Dzięki temu części intymne będą stymulowane z zewnętrznej i wewnętrznej strony organizmu.

 

Jak stosować żel pobudzający orgazm u kobiet SKYN Excite?

Żel pobudzający dla kobiet SKYN Excite jest bardzo prosty w stosowaniu, ponieważ wystarczy nanieść niewielką ilość produktu na dłoń i wmasować go w miejsca intymne. Regularne stosowanie może powiększyć efekty.

 

Nasz sklep serdecznie poleca i zaprasza do skorzystania z oferty. Jeśli chcesz, znajdziesz u nas wiele innych interesujących produktów, a także zabawek, dzięki którym Twoje życie erotyczne będzie jeszcze ciekawsze!

 

* Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Należy pamiętać, że suplement już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.