Wczytuję dane...

Lubrykanty LOVELY LOVERS

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty LOVELY LOVERS są jednymi z najchętniej i najczęściej wybieranych lubrykantów widniejących na sklepowych półkach. Marka LOVELY LOVERS, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyła specjalnie dedykowane lubrykanty w zależności od okazji na jaką mają zostać użyte. Wśród lubrykantów tej marki można znaleźć: lubrykanty na bazie wody, lubrykanty na bazie silikonu, specjalnie dedykowane lubrykanty do zabaw analnych oraz BDSM, a także lubrykanty o smakach czekoladowym, wiśniowego lizaka oraz malinowym.

 

Wśród produktów oferowanych przez markę wyróżniają się w szczególności:

 

LOVELY LOVERS SLIDE4EVER Silicone Lube którego formuła oparta została na bazie silikonu, dlatego można go stosowaćtakże w wodzie (idealny do stosowania w wannie, pod prysznicem), dodatkowo silikon będący w jego składzie ma na celu maksymalne nawilżenie nawet najbardziej wymagających miejsc intymnych. Produkt jest bezpieczny dla zdrowia, został przebadany dermatologicznie, dodatkowo zaletą jest jego wydajność.

 

Żel intymny LOVELY LOVWERS 4Fisting Silicone Lube - to silikonowy żel dedykowany doznaniom analnym, fistingowi oraz zabawom BDSM. Żel charakteryzuje się swoją bardzo dobą przyczepnością poprzez tworzenie niespływającej powłoki, jest bardzo trwały. Przez długi czas utrzymuje nawilżenie, dzięki czemu nie trzeba martwić się podrażnieniami oraz otarciami miejsc intymnych.

 

Marka LOVELY LOVERS w swojej ofercie proponuje także żel na bazie wody, który bez problemu można stosować z prezerwatywami. Produkt podczas użycia nie powoduje plam, nie daje dyskomfortu uczucia lepkości, jednocześnie jego używanie daje bardzo dużą przyjemność, poprzez zagwarantowanie intensywnego poślizgu.

 

Lubrykanty LOVELY LOVERS charakteryzuje bardzo duża wydajność w stosunku do ceny. Jednocześnie wszystkie z nich można nabyć w opakowaniach o pojemności 150 ml, każde opakowanie wyposażone jest w dozownik oraz pompkę która ułatwia wydobycie go na zewnątrz. Produkty dedykowane są osobom, którym zależy na uzyskaniu maksimum przyjemności podczas seksualnych igraszek. Dla bardziej wymagających firma proponuje produkty w kilku dostępnych, bardzo przyjemnych zapachach. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie, dlatego są bezpieczne dla zdrowia. Głównym ich celem jest zapobieganie otarciom oraz podrażnieniom, cześć z nich dodatkowo zawiera w swoim składzie dodatkowe kompleksy witamin, które mają za zadanie wspomóc organizm w regeneracji.