Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

JoyDivision JoyBalls Secret Single to czarne kulki gejszy, które charakteryzują się eleganckim wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Technologia wibracji, która została opatentowana przez firmę JoyDivision, cechuje się niemal niesłyszalnym odgłosem - w związku z tym stanowi chętnie wybierane urządzenie przez osoby, które cenią sobie dyskrecję.

 

JoyDivision JoyBalls Secret Single to cieszące się bardzo dobrymi opiniami kulki gejszy. Kulki pojedyncze służą przede wszystkim do ćwiczenia mięśni kegla. Za pomocą urządzenia od JoyDivision możliwa jest także przyjemna i intensywna stymulacja. 

 

JoyDivision JoyBalls Secret Single - sklep

Kup JoyDivision JoyBalls Secret Single i odkryj, jak satysfakcjonujące może być ćwiczenie mięśni kegla za pomocą tych czarnych kulek gejszy. Zostały wykonane z wysokiej jakości silikonu, który przebadano zarówno dermatologicznie, jak i klinicznie. W związku z tym kulki gejszy renomowanego producenta, jakim jest JoyDivision, są zupełnie bezpieczne.

 

JoyDivision JoyBalls Secret Single - opinie

Regularny trening z wykorzystaniem kulek gejszy od JoyDivision sprawia, że mięśnie kegla stają się znacznie bardziej elastyczne i ukrwione. To z kolei pozytywnie wpływa na doznania w trakcie seksu. Ponadto kulki gejszy zalecane są kobietom po porodzie, gdyż to doskonały sposób na przywrócenie pochwy do pierwotnego stanu.

Zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszego sklepu, gdyż zadbaliśmy o bardzo atrakcyjną cenę JoyDivision JoyBalls Secret Single.

 

Parametry techniczne:

Materiał: Silikomed®

Kolor: Czarny

Waga: 45 gramów

Wymiary: średnica 3,7 cm, długość 6 cm

KULKI

 • Długość (w cm): 

  6

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3,7

 • Waga (w gramach): 

  45