Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Intimina

Intimina Kegelsmart to wibrująca kulka gejszy, która przeznaczona jest do ćwiczeń mięśni kegla. Technologia zastosowana w tym niepozornie wyglądającym urządzeniu pozwala na uzyskanie szybkich, a także trwałych rezultatów. 

Intimina Kegelsmart została wykonana z wysokiej jakości silikonu. Dzięki temu stanowi zupełnie bezpieczne akcesorium do stosowania w miejscach intymnych. Jest to produkt chętnie wybierany przez wszystkie kobiety świadome swoich oczekiwań i potrzeb. Ta kulka gejszy z wibracjami do ćwiczeń mięśni kegla występuje w pięknym, różowym kolorze.

 

Intimina Kegelsmart - kulka gejszy z wibracjami do ćwiczeń mięśni kegla wysokiej jakości

Intimina Kegelsmart pozwala na regularny trening, który dopasowywany jest indywidualnie do potrzeb i oczekiwań. Można powiedzieć, że system zastosowany w tej wibrującej kulce gejszy przypomina trenera osobistego, który wyznacza termin oraz czas trwania treningów. 

Intimina to renomowany producent zabawek erotycznych o doskonałych opiniach, którego produkty chętnie wybierane są przez klientów naszego sklepu. Kulka gejszy z wibracjami do ćwiczeń mięśni kegla rejestruje Twoją siłę miednicy, co pozwala na ustawienie właściwego poziomu ćwiczeń. Urządzenie wyposażone jest także w bardzo prosty program, który odpowiedzialny jest za sterowanie wibracjami. 

 

Intimina Kegelsmart - kulka gejszy z wibracjami do ćwiczeń mięśni kegla - sklep

Jeżeli interesuje Cię zakup Intimina Kegelsmart, to zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Zadbaliśmy o maksymalnie atrakcyjną cenę tego urządzenia. Przykładamy szczególną uwagę do bardzo szybkiej, a co ważniejsze - dyskretnej wysyłki Twojego zamówienia. 

Kup Intimina Kegelsmart i przekonaj się o tym, jak wygodne jest trenowanie mięśni kegla za pomocą tego urządzenia. Dzięki temu akcesorium, które dba o dopasowanie właściwego poziomu treningu, Twoje życie erotyczne stanie się znacznie przyjemniejsze i bardziej ekscytujące. 

 

Parametry techniczne:

Materiał: Wysokiej jakości silikon

Kolor: Różowy

Wibracje: kilka rodzajów, które ustawiane są automatycznie

Zasilanie: 1 x bateria AAA (brak w zestawie)

Wymiary: 83 x 34 mm

KULKI

  • Kolor: 

    różowy

  • Materiał: 

    silikon