Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: FUN FACTORY

Ciesz się niesamowitymi chwilami samotnie i lepszymi wrażeniami podczas seksu – kup Fun Factory – SMART BALL UNO! Niska cena i świetne wykonanie!

 

Szukasz zabawki, która cechuje się łatwością stosowania, jednak zależy Ci także na gorących przeżyciach? Chcesz cieszyć się jeszcze większą przyjemnością podczas erotycznych zbliżeń ze swoim partnerem? Nasz sklep serdecznie poleca Fun Factory – SMART BALL UNO! Na pewno Ci się spodoba!

 

Zacznij wyjątkowy trening!

 

Kulki gejszy są polecane kobietom w celu osiągnięcia lepszej kondycji mięśni Kegla, czyli dna miednicy. Trening wzmacnia również pochwę. Opisywany produkt, Fun Factory – SMART BALL UNO to pojedyncza kulka gejszy wysokiej jakości. Warto wiedzieć, że kulki pojedyncze są polecane początkującym użytkowniczkom, ponieważ wraz z postępem treningu warto zaopatrzyć się w kulki podwójne. Co więcej, kulki waginalne są skuteczne wyłącznie dzięki regularnemu trenowaniu. Powinno się stosować Fun Factory – SMART BALL UNO codziennie, przynajmniej przez kilka minut, a kiedy mięśnie się wzmocnią – nawet kilkadziesiąt.

 

Fun Factory – SMART BALL UNO to kulka waginalna pokryta silikonem medycznym bez ftalanów. Nawilżenie jest kluczowe w przypadku tego gadżetu, dlatego zaopatrz się lubrykant na bazie wody.

 

Kulki gejszy najlepiej działają w ruchu. Przy tym należy się zatrzymać, ponieważ w środku Fun Factory – SMART BALL UNO znajduje się niewielki ciężarek, który podczas poruszania się użytkowniczki wprawi kulkę w ruch, zwiększając efektywność trenowania.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarno-szary

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

średnica kulki: 3,6 cm

waga: 36 g

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.