Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: nexus (uk)

Sex analny może być niezwykłym doznaniem dla obojga partnerów, jednak niezbędnym jego elementem jest perfekcyjna wręcz higiena i czystość. Jedynie odpowiednie warunki pozwolą na osiągnięcie pełnej satysfakcji przez obydwie strony.

Wykonanie dokładnej lewatywy jest jedynym sposobem na to, aby zapewnić sobie sex bez przykrych niespodzianek. Sam akt wypróżnienia i typowa higiena intymna są w tym aspekcie często niewystarczające, a obawa przed naturalnymi zachowaniami naszego organizmu niejednokrotnie stanowią barierę przed podjęciem decyzji o stosunku tego rodzaju.

Proponowana Państwu, gruszka do lewatywy Nexus jest urządzeniem, którego możemy używać w zaciszu własnej łazienki, bez obawy o jakiekolwiek skutki uboczne. Firma Nexus działa od wielu lat na rynku akcesoriów erotycznych i specjalizuje się w gadżetach pomocnych podczas sexu analnego.

Gruszka do lewatywy Nexus wykonana jest z wysokiej jakości plastiku ABS, dzięki czemu jest trwała i bezpieczna dla naszego ciała. Tworzywo to jest odporne na zarysowania i odkształceni, dzięki czemu nawet częste używanie tego sprzętu nie spowoduje jego zniszczenia czy uszkodzenia.

Unikalny kształt gruszki zapewnia bezpieczny i komfortowy sposób na oczyszczenie jelit przed stosunkiem. Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowanym materiałom możemy napełnić ją zarówno ciepłą jak i zimną wodą lub specjalnymi mieszankami ziołowymi wspomagającymi wykonanie lewatywy. Dzięki dużej pojemności w postać aż 250 ml gruszka pozwala na dokładne oczyszczenie miejsc intymnych podczas jednego zabiegu.
 
Gruszka do lewatywy Nexus to produkt unikalny na polskim rynku. Dzięki zastosowaniu w jej konstrukcji dłuższej nakładki użytkownik jest w stanie uzyskać dogłębny i dokładny strumień cieczy zapewniający oczyszczenie wszelkich zakamarków naszych jelit. Wąska końcówka nakładki pozwala na jej bezproblemowe wprowadzenie nawet bez użycia lubrykantu w pozycji siedzącej.

Wykonanie lewatywy przed stosunkiem pozwala nie tylko pozbyć się niechcianych resztek przemiany materii, ale tez daje możliwość zwilżenia śluzówki i rozluźnienie mięśni. W niektórych przypadkach już samo wykonanie lewatywy pozwala na doświadczenie stymulujących pozytywnych doznań.

Zaleca się wykonanie lewatywy na około 30 -45 minut przed planowanym stosunkiem, najlepiej w pozycji siedzącej na toalecie.Po wsunięciu końcówki w odbyt należy kilkukrotnie ścisnąć gruszkę, aby wprowadzić wodę do jelita. Następnie należy na kilka chwil zacisnąć mięśnie zwieracza i dokonać wypróżnienia.  Już jednorazowe wykonanie lewatywy pozwoli na skuteczne oczyszczenie miejsc intymnych. Prosta i skuteczna w obsłudze, a pozwoli na poznanie zupełnie nowych doznań podczas niczym nieskrępowanego stosunku analnego.

Gruszka jest również łatwa w czyszczeniu, można ją myć zarówno mydłem jak innymi środkami, zarówno tymi do higieny intymnej jak i dezynfekującymi.

Gruszka do lewatywy Nexus zapewni Ci komfort i higienę podczas sexu analnego, a jej konstrukcja pozwala na zastosowanie zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Stworzony z wysokiej jakości plastiku ABS, Nexus Douche zapewnia bezpieczny i skuteczny sposób higieny osobistej dla miłośników seksu analnego.

Jest bardzo łatwa w użyciu.

Napisz opinię
2017-06-25 09:40:50 - Danuta

Przyjemność z seksu analnego to jedno, a porządne przygotownie się do tego do drugie. Ja myślę o tym, by czerpać jak najwięcej – ta gruszka znacznie mi ualotwiła zadanie.