Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Magic Motion

Magic Motion smart Kegel Ball to kulka gejszy z wibracjami. Dedykowana jest kobietom pragnącym wzmocnić swoje mięśnie kegla. Jej działanie może być zbawienne m.in. dla Pań po porodzie oraz kobiet zmagających się z nietrzymaniem moczu. Doskonale sprawdza się ona również wśród osób w wieku menopauzalnym. 

Wibrująca kulka gejszy Magic Motion sterowana jest przy pomocy aplikacji Magic Kegel, w której dostępna jest seria treningów. Ćwiczenia polegają m.in. na zaciskaniu mięśni kegla podczas wibracji oraz rozluźnianiu ich zgodnie z poleceniami wirtualnej trenerki. Aplikacja posiada aż 6 zróżnicowanych programów m.in. dla początkujących, planujących ciążę i pragnących zwiększyć doznania podczas stosunków. W aplikacji można wyznaczyć swój dzienny cel, monitorować miesiączkę oraz obserwować postępy. 

Kulka gejszy z aplikacją Magic Motion posiada specjalny sensor, który odbiera wszelkie ruchy wykonywane przez Twoje mięśnie. Gadżet ten został wykonany z bezpiecznego silikonu medycznego utrzymanego w różowym odcieniu. Doskonale sprawdza się wśród Pań rozpoczynających przygodę z treningami mięśni kegla. Otrzymuje pozytywne opinie również od kobiet doświadczonych w ćwiczeniach dna miednicy. 

 

Kulki gejszy z wibracjami Magic Motion smart Kegel ball w sklepie Świat Doznań

Chcesz rozpocząć ćwiczenia mięśni kegla? Kup oferowaną przez nas kulkę gejszy Magic Motion smart Kegel Ball. Jesteśmy przekonani, że spełni Twoje oczekiwania. W naszym sklepie zamówisz ją w wyjątkowo konkurencyjnej cenie. Ponadto dostarczymy ją do Ciebie najszybciej, jak to możliwe w dyskretnym opakowaniu.

 

Parametry techniczne:

kolor: różowy

materiał: silikon i ABS

długość: 5,8 cm

średnica: 1,9 cm

zasilanie: akumulator

ładowanie: kabel USB

funkcje: wiele trybów wibracji, sterowanie telefonem

wodoodporność: tak

KULKI

 • Długość (w cm): 

  5,8

 • Kolor: 

  różowy

 • Materiał: 

  silikon + ABS

 • średnica (w cm): 

  1,9

 • Waga (w gramach): 

  36