Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: b swish (us)

Niesamowitych przeżyć, które pozwolą Ci na nowo odkrywać swoje ciało zapewni Ci B Swish - bnear Classic!

 

Chcesz znaleźć urządzenie wyjątkowe? Potrzebujesz gadżetu skutecznego, takiego, który pozwoli Ci osiągnąć mocny orgazm? Nie chcesz kupować wibratora, ponieważ Twoje doświadczenia związane z nimi nie są najlepsze? Jesteś w dobrym miejscu – wibrujące jajeczko będzie idealnym rozwiązaniem Twoich problemów!

 

Dlaczego warto?

 

B Swish - bnear Classic to wyjątkowy gadżet wibrujący, ponieważ zamiast tylko jednego jajeczka wibrującego – posiada dwa! Są one połączone z pilotem za pomocą długich przewodów. To bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowniczki, ponieważ nie będzie ona potrzebowała użycia rąk podczas zabawy, tak jak bywa to w przypadku zwyczajnego wibratora. Warto wiedzieć, że umieszczone w pochwie jajeczka będą się zderzały podczas wibrowania, dlatego doznania kobiety będą jeszcze większe! Mimo niewielkiego rozmiaru jajeczek, są one bardzo skuteczne. To wszystko za sprawą mocnych silniczków, których pracę można dostosować za pomocą 5 trybów do wyboru. Pełnię komfortu dostarczy Ci fakt, że B Swish - bnear Classic jest wodoszczelny, a więc będziesz w stanie zabrać go ze sobą pod prysznic lub do wanny. Lubisz eksperymenty? Urozmaić grę wstępną swoją i swojego partnera za pomocą tej zabawki! Nie czekaj, tylko przekonaj się na własnej skórze o wyjątkowości tego produktu.

 

B Swish - bnear Classic wykonano z wysokiej jakości poliuretanu, czyli materiału bardzo przyjemnego w dotyku i bezpiecznego dla ludzkiej skóry. Do zasilenia urządzenia potrzeba dwóch baterii AAA, które zapewnią kilka godzin niezwykłej rozkoszy.

 

Parametry techniczne:

kolor: czerwony

materiał jajeczek: poliuretan bez ftalanów

długość jajeczka: 4 cm

szerokość jajeczka: 1,6 cm

zasilanie: 2 x bateria AAA

funkcje: 5 trybów wibrowania

zawartość opakowania: wibrujące jajeczko B Swish - bnear Classic, elegancki pokrowiec, instrukcja obsługi.

 

* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!