Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: lelo (se)

Zachęcamy do zapoznania się z zestawem, który nie tylko wprowadzi nowy wymiar przyjemności do Twojego życia seksualnego, ale również zadba o siłę Twoich mięśni Kegla. Kup teraz i zacznij zabawę! Postaw na zadowolone opinie i najwyższą jakość! 

 

LELO Luna Smart Bead to jeden z najbardziej nowoczesnych gadżetów erotycznych. Zupełna nowość na rynku. Wibrujące jajeczko posiada czujnik dotyku. Reaguje na każdy bodziec, przez co idealnie zgrywa się z Twoim ciałem. Każda z kobiet pewnie nie raz doświadczyła zbliżenia, kiedy partner nie do końca wiedział, co i jak ma robić. Dotykał nie do końca tak, jak sobie tego życzyłaś, czy robił to nie w takim tempie. Z wibrującym jajeczkiem zapomnisz o wszystkim. Jego pieszczoty będą dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Dzięki specjalnym czujnikom na całej powierzchni urządzenia, jajeczko mierzy napięcie Twoich mięśni. Jest w stanie ocenić, w jakim stopniu jesteś podniecona i jakie wibracje w danym momencie będą najlepsze dla Ciebie. Gadżet marzeń, prawda? Satysfakcja płynąca z seksualnych doznań gwarantowana. Wibrujące jajeczko posiada pięć różnych trybów wibracji. Jeśli będziesz chciała możesz sama sterować intensywnością doznań. Nasz sklep poleca! 

 

Mięśnie dna miednicy ulegają osłabieniu z wiekiem. Przyczynia się do tego brak aktywności fizycznej i siedzący tryb życia. Dodatkowo poród i menopauza pogarszają sprawę. Słabe mięśnie to słabsze doznania seksualne, ale również problemy zdrowotne, jak na przykład nietrzymanie moczu. Zaleca się profilaktycznie wzmacniać mięśnie, by uniknąć przykrych dolegliwości w przyszłości. Tak, jak trenujesz, by mieć piękną sylwetkę, to teraz możesz trenować mięśnie Kegla, by mieć udane życie seksualne.

 

Jeśli jeszcze bardziej chcesz zwiększyć intensywność doznań erotycznych, to możesz użyć odpowiedniego lubrykantu na bazie wody. Kup go w naszym sklepie!

 

Używając gadżetów erotycznych pamiętaj o zachowaniu zasad higieny. Myj urządzenie przed i po każdym użyciu. Zaleca się mycie pod ciepłą, bieżącą wodą. Następnie zdezynfekuj gadżet i dokładnie osusz. Możesz również skorzystać z profesjonalnych środków myjących, stworzonych specjalnie do higieny gadżetów erotycznych.

 

Parametry techniczne:

materiały: Silikon / ABS
rozmiar: 31 x 34 x 82 mm
waga: 50 g
zasilanie: 1 x bateria AAA
tryb czuwania: 30 dni
częstotliwość: 200 Hz
głośność: <50 db="" br="">interface: 1 przycisk

wibracje: dostosowujące się do ucisku dzięki wbudowanemu czujnikowi

wibracje: 5 progresywnych poziomów wibracji

Wibrator

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  8,2

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  5

 • Kolor: 

  fioletowy

 • Materiał: 

  silikon + ABS

 • Średnica (w cm): 

  3,3

 • Zasilanie: 

  1 bateria AAA