Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Postaw na jeszcze większy realizm za pomocą Tenga Hole Warmer!

 

Cenisz sobie realne doznania? Z tego powodu zaopatrzyłeś się w masturbator? Co prawda jesteś zadowolony z zakupu, jednak czegoś Ci brakuje? Na pewno chodzi o temperaturę! Spokojnie, nasz sklep ma coś wręcz stworzonego dla Ciebie! Cena również jest atrakcyjna. Mamy zaszczyt zaprezentować Ci Tenga Hole Warmer!

 

Nie będziesz chciał z niego rezygnować!

 

Tenga Hole Warmer to wysokiej jakości podgrzewacz do masturbatorów. Posiada podłużny kształt, dzięki czemu będzie w stanie ogrzać całość Twojej erotycznej zabawki. Co więcej, nie wymaga on żadnego podgrzewania! Jak więc działa to narzędzie?

 

Zasada działania jest identyczna, jak w przypadku popularnych ogrzewaczy dłoni, czyli niewielkich przedmiotów, które przez pewien czas wytwarzają ciepło. W szczelnie zabezpieczonej torebce z tworzywa sztucznego znajduje się specjalna substancja – roztwór przesycony. Poza tym, w opakowaniu znajduje się metalowa blaszka. Służy ona za coś w rodzaju włącznika. Kiedy się ją zegnie, zaburzony zostanie stan cieczy, co przełoży się po pierwsze na wytworzenie ciepła, a także stwardnienie roztworu. Spokojnie, ogrzewacza można używać wiele razy. Wystarczy po użyciu włożyć go do wrzątku.

 

Jak używać Tenga Hole Warmer?

 

Zegnij blaszkę, a następnie umieść podgrzewacz Tenga Hole Warmer w masturbatorze na około pięć minut. Zaraz po wyjęciu możesz przystąpić do jeszcze bardziej realnej zabawy! Nie czekaj, urozmaić swoje doznania już teraz! Nasz sklep serdecznie poleca!