Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Postaw na jeszcze większy realizm za pomocą Tenga Hole Warmer!

 

Cenisz sobie realne doznania? Z tego powodu zaopatrzyłeś się w masturbator? Co prawda jesteś zadowolony z zakupu, jednak czegoś Ci brakuje? Na pewno chodzi o temperaturę! Spokojnie, nasz sklep ma coś wręcz stworzonego dla Ciebie! Cena również jest atrakcyjna. Mamy zaszczyt zaprezentować Ci Tenga Hole Warmer!

 

Nie będziesz chciał z niego rezygnować!

 

Tenga Hole Warmer to wysokiej jakości podgrzewacz do masturbatorów. Posiada podłużny kształt, dzięki czemu będzie w stanie ogrzać całość Twojej erotycznej zabawki. Co więcej, nie wymaga on żadnego podgrzewania! Jak więc działa to narzędzie?

 

Zasada działania jest identyczna, jak w przypadku popularnych ogrzewaczy dłoni, czyli niewielkich przedmiotów, które przez pewien czas wytwarzają ciepło. W szczelnie zabezpieczonej torebce z tworzywa sztucznego znajduje się specjalna substancja – roztwór przesycony. Poza tym, w opakowaniu znajduje się metalowa blaszka. Służy ona za coś w rodzaju włącznika. Kiedy się ją zegnie, zaburzony zostanie stan cieczy, co przełoży się po pierwsze na wytworzenie ciepła, a także stwardnienie roztworu. Spokojnie, ogrzewacza można używać wiele razy. Wystarczy po użyciu włożyć go do wrzątku.

 

Jak używać Tenga Hole Warmer?

 

Zegnij blaszkę, a następnie umieść podgrzewacz Tenga Hole Warmer w masturbatorze na około pięć minut. Zaraz po wyjęciu możesz przystąpić do jeszcze bardziej realnej zabawy! Nie czekaj, urozmaić swoje doznania już teraz! Nasz sklep serdecznie poleca!

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.