Wczytuję dane...

Masturbator Tenga Egg Wavy II Cool to innowacyjna propozycja dla wszystkich spragnionych gorących wrażeń mężczyzn. W komplecie z tym ciekawym gadżetem znajduje się także lubrykant o chłodzącym działaniu. Produkt posiada postać niewielkiego jajka, które mierzy trochę powyżej 5 centymetrów. Nie należy się jednak tym zniechęcać, ponieważ jego wnętrze potrafi rozciągnąć się nawet pięciokrotnie. Nie ma wobec tego możliwości, by nie pomieściło penisa.

 

Wspomniany masturbator jajko obsługuje się wyjątkowo łatwo, co przekłada się oczywiście na dobre opinie. Wystarczy wlać do środka załączony w zestawie lubrykant, po czym dać się porwać niesamowitym doznaniom. Wnętrze nie jest całkowicie gładkie, znajdują się w nim bowiem grudki, wypustki oraz prążki (zależnie od modelu), mające za zadanie jeszcze bardziej zwiększyć odczuwaną przyjemność. Warto także wspomnieć, że produkt wygląda niezwykłe niewinnie, wobec tego można spokojnie zostawić go w zasięgu wzroku innych osób i nikt nie zorientuje się, do czego służy. Kup go i przekonaj się sam! Z pewnością najwygodniejszą opcją będzie sklep internetowy.

 

Masturbator wyprodukowała marka Tenga. Sprawia to, że nie tylko jego cena jest niska, ale także cechuje się on wysoką jakością wykonania. Firma ta charakteryzuje się bowiem solidnością oraz niezwykłą dbałością o klienta.

 

Parametry:

- Produkt wykonano w całości z termoplastycznego elastomeru.

- Ma wymiary 49 x 49 x 61 mm.

- Waży niewiele, bo zaledwie 53 gramy.

- Znajdujący się w zestawie mentolowy lubrykant ma działanie chłodzące, by potęgować doznania.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  6,1

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,9