Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Masz wrażenie, że zbyt często za szybko dochodzisz, a Twoja partnerka oczekiwałaby dłuższego stosunku i męczy Cię wrażenie, że nie zrobiłeś wszystkiego, by dać jej odpowiednio długi seks, zakończony cudownym orgazmem? Kontrola wytrysku z tym preparatem przychodzi w sposób naturalny.

 

Mamy w sklepie Świat Doznań dla Ciebie ratunek, dzięki któremu poczujesz się bardziej pewnie i który sprawi, że Twoje seksualne podboje będą o wiele dłuższe.

 

Super Orgasm Stop 60 kapsułek, to najnowszy HIT sprzedaży, którego cena nie jest wysoka, a który pomoże Ci kontrolować przedwczesny wytrysk, przy równoczesnym utrzymaniu erekcji i pełnej sprawności penisa. Przedwczesny wytrysk to duży problem wielu z nas, a przecież chcielibyśmy, by te chwile trwały jak najdłużej. Pozostaje Ci kupić Super Orgasm Stop i zająć się innymi problemami.

 

Kapsułki Super Orgasm Stop mają na celu zwiększenie kontroli nad przedwczesnym wytryskiem, czyli utrzymanie poziomu pobudzenia seksualnego, przy zachowaniu ciągłego wzwodu.

 

Na Twój przedwczesny wytrysk ma wpływ bardzo wiele czynników zewnętrznych. Może on pogorszyć jakość Twojego współżycia z partnerkami i zabić w Tobie pewność siebie, co może w późniejszym czasie spowodować, że będziesz miał przed stosunkiem obawy i duży stres, a masz przecież czerpać z tego jak najwięcej przyjemności. Nie pozwól, by doprowadzić do takiego stanu i zamów kapsułki już dziś, a przekonasz się, że pomogą Ci wyeliminować Twój wstydliwy problem.

 

Problem przedwczesnego zakończenia stosunku, powoduje wśród wielu mężczyzn frustrację, która z każdą chwilą narasta i może w końcowym rachunku doprowadzić Cię nawet do depresji. Zaczniesz wtedy za dużo myśleć o tym, czy Twoja kobieta z Tobą zostanie, czy nie zamieni Cię na kogoś, kto ją w pełni zadowoli. Nie dopuść do takich stanów w Twoim umyśle.

 

Na problem z przedwczesnym orgazmem, duży wpływ ma Twój system nerwowy i dlatego też należy podkreślić łagodzące działanie owsa (jednego ze składników Super orgasm stop) i bogactwo zawartych w nim składników mineralnych, które wzmacniają Twój organizm od środka.

 

Pełny skład:

  • Ekstrakt z korzenia maca 4:1 100 mg
  • L-arginina 100 mg
  • Żelatyna
  • Ekstrakt z korzenia sarsaparilla 4:1 70 mg
  • Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego 20:1 60 mg
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego 4:1 60 mg
  • Ekstrakt z ziela  owsa zwyczajnego 10:1 60 mg

 

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna

 

Barwnik: dwutlenek tytanu

 

*Stosowanie suplementu diety Super Orgasm Stop przez osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe wymaga konsultacji z lekarzem.

 

Sposób użycia: 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.

 

60 kapsułek.
 
 
*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.