Wczytuję dane...

Przebrania i Kostiumy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Przebrania i kostiumy to propozycja dla odważnych kobiet, które chcą zaskoczyć swojego partnera w łóżku. Stroje dostępne w tej kategorii budzą oczywiste erotyczne skojarzenia, a przy tym pozwalają zaprezentować się w zupełnie innym niż zazwyczaj stylu. Zostały zaprojektowane tak, by podkreślać najważniejsze atuty kobiecego ciała: opinają piersi, biodra i pośladki, idealnie uwypuklając ich kształty. Część z przebrań i kostiumów dostępnych w tej kategorii sprawdzi się nie tylko w łóżku, ale także na imprezie.

Każda para z większym stażem doskonale wie, jak trudno jest wciąż zaskakiwać się wzajemnie i podtrzymywać ogień namiętności. Jedną z prostszych metod jest tu więc granie ról. Z nami otworzycie swój własny, prywatny, intymny teatr i będziecie mogli wciąż ulepszać scenariusze tych erotycznych przedstawień. Podejrzewamy, że wasza wyobraźnia jest bardzo bogata, dlatego asortyment strojów i kostiumów znajdujący się w tej kategorii jest przez nas cały czas uzupełniany o nowe pomysły. Jak na razie pomożemy wam odegrać:
- policyjne zatrzymanie/przesłuchanie/przeszukanie,
- wizytę domowej pielęgniarki,
- upojne chwile z obsługą samolotu,
- uwiedzenie pokojówki, która domaga się premii za swoją pracę lub nie zna na tyle języka by odmówić swojemu pracodawcy,
- przygodę w kawiarni/restauracji z obsługującą was kelnerką,
- bożonarodzeniową wizytę Pani Mikołajki,
- intymne relacje jakie mogą łączyć doświadczonego nauczyciela i jego ulubioną uczennicę,
i tym podobne stroje i kostiumy.

Znajdą tu Państwo nie tylko przebrania dla kobiet, ale i kilka opcji dla mężczyzn. Cały asortyment naszych strojów i kostiumów posiada bardzo dobrą jakość wykonania oraz wygodę użytkowania, więc gwarantujemy, że nie będzie to jednorazowa zabawa, a scenariusze zaczną powstawać niczym z amerykańskiej wytwórni w Hollywood – no chyba, że poniesie was namiętność i nie będziecie przejmować się takimi detalami jak sukcesywne zdejmowanie przebrania.

Miłej zabawy i nie zapomnijcie co jakiś czas wrócić do obranej roli – może już w trochę innym scenariuszu – której wizualne podstawy gwarantują nasze stroje i kostiumy!