Wczytuję dane...

Pończochy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

     

    Pończochy to element damskiej garderoby, który natychmiast budzi erotyczne skojarzenia. Nosząc je, podkreślisz kształt nóg i pozostawisz swojemu partnerowi nieco pola do wyobraźni, co dodatkowo pobudzi jego zmysły. W tej kategorii znajdują się także delikatne, seksowne rajstopy i legginsy, które mogą być uzupełnieniem Twojej kreacji na imprezie, a także w... łóżku, podczas gry wstępnej. Bielizna , do której należą pończochy, jest dostępna w najpopularniejszych wśród kobiet rozmiarach 1/2 oraz 3/4 oraz kolorach: czerni, brązie i ecru.

    Nic nie stoi na przeszkodzie byś nałożyła nasze pończochy także na wspólna randkę w restauracji, stopniowo budując tym samym napięcie intymne pomiędzy wami. Dzięki temu wydłużysz grę wstępną i na pewno zawładniesz jego myślami przez cały wieczór (choćby kelnerka był prawdziwą seksbombą). Kobiece nogi to Twój atut, pokaż mu więc je w najlepszym opakowaniu, a jeśli posiadasz już w swojej kolekcji inne pończochy to może skusisz się na nasz pas do podtrzymywania tego jakże stymulującego wyobraźnię elementu damskiej bielizny (nie tylko erotycznej).

    Wszystko zależy od tego, na jakim wrażeniu ci zależy. Jeśli pragniesz go uwieść, niech twoje pończochy obiecują mu za wysiłek odkrycie bardzo istotnej tajemnicy. Jeśli natomiast tym co masz w planach jest dominacja, kuszenie i budowanie napięcia zakończonego szaleństwem z partnerem, możesz wybrać np. model pończoch z dodatkowym podtrzymaniem w pasie, ale całkowicie otwartych (taka skąpa i kusząca wersja rajstop).