Wczytuję dane...

Nasutniki

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Subtelna i zarazem niezwykle erotyczna forma ukrycia niewiele i tak wiele. Doskonały sposób na rozbudzenie wyobraźni i podrażnienie się partnerem. Wszyscy wiedzą, że mężczyzn najbardziej podniecają kobiety umiarkowanie niedostępne, a nasutniki to atrybut takich niepoprawnych kusicielek.

To czego nie widać kusi najbardziej. Zastanawiacie się czasem dlaczego tak mały element ludzkiego ciała jest tak bardzo stymulujący? Odpowiedź jest banalnie prosta – ponieważ na co dzień go nie oglądamy. A co jeśli by tak także podczas zabaw w sypialni na chwilę ukryć ten detal? Panowie na pewno byli by zdziwieni i nie mogli by się doczekać odkrycia „tej tajemnicy”. Panie miały by doskonałą zabawę z droczenia się ze swoim mężczyznom i odmawiania mu (przez jakiś czas) tego przyjemnego widoku. Dlaczego więc nie robimy tego na co dzień? Dzięki nam – i naszym nasutnikom – możecie przekonać się jak tak mały element może wzbudzać tak wiele przyjemności i intymnego napięcia.

Nasutniki mogą przybierać bardzo różną formę. Tylko od was zależy, którą z nich wybierzecie, gdyż wybór pod względem estetyki, praktyczności oraz dodatkowych właściwości, jest tu naprawdę ogromny. Są tu zatem:
- nasutniki w postaci klamerek, które ucieszą zwłaszcza amatorów każdego rodzaju BDSM,
- nasutniki, które trzymają się dzięki magii płynącej ze zjawiska zassania powietrza,
- nasutniki z funkcją wibracji,
- subtelne i przepiękne naklejki na sutki, cudownie zmieniające kształt i wygląd całej brodawki.