Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: PHARMQUESTS

PROSEED SPRAY - płyn w spray'u stworzony z myślą o mężczyznach, którym marzy się pełna i silna erekcja 

Suplement dla mężczyzn, którzy w wyniku różnych czynników miewają problemy z czerpaniem pełnej radości ze stosunku seksualnego. Do powodów takiego stanu rzeczy można zaliczyć między innymi:

  • zmęczenie fizyczne,
  • stres,
  • wiek,
  • przepracowanie,
  • tryb życia,
  • używki,
  • nieodpowiednia dieta.

 
Suplement dla mężczyzn PROSEED SPRAY został opracowany w oparciu o naturalne składniki, dzięki którym jego receptura jest unikatowa, a sam produkt niezwykle skuteczny.

KOFEINA -> wpływa na wzrost wydolności fizycznej, zwiększa wyrzymałość i niweluje odczucie zmęczenia, a regulując ciśnienie i przepływ krwi, pozwala szybciej osiągnąć pełny wzwód.
GUARANA -> pomaga pozbyć się zmęczenia, stymuluje i pobudza.
MIŁORZĄB JAPOŃSKI -> reguluje optymalne ukrwienie naczyń krwionośnych oraz spowalnia proces starzenia się komórek.
ŻEŃ-SZEŃ -> zapewnia dodatkowy zastrzyk energii i wzmacnia organizm.
OWIES ZWYCZAJNY -> poprawia wygląd skóry, zapobiegając jej chorobom i stanom zapalnym, przeciwdziała podrażnieniom i wzmacnia prostatę.
CHMIEL ZWYCZAJNY -> odżywia, ujędrnia, spowalnia procesy starzenia się skóry i działa bakteriobójczo.
MENTOL -> zapewnia uczucie świeżości i działa przeciwzapalnie.
WITAMINA C -> wspomaga układ odpornościowy, likwidując zmęczenie, reguluje pracę naczyń krwionośnych, co wpływa na osiąganie wzwodu.
WITAMINA A -> pozwala zachować optymalny stan skóry i błon śluzowych.    
WITAMINA E -> niweluje zmęczenie i wspomaga krążenie krwi.

 
PROSEED SPRAY to suplement dla mężczyzn, którzy pragną polepszyć swoją sprawność seksualną, poprzez szybsze i łatwiejsze osiąganie silnego wzwodu. Dzięki temu preparatowi, można cieszyć się z większej satysfakcji seksualnej, gdyż bardzo korzystnie wpływa on na lepsze odczuwanie bodźców i intensyfikację doznań. Ponadto, zapewnia zastrzyk energii i sił witalnych, co bez wątpienia może okazać się zbawienne w przypadku wielokrotnych stosunków, które teraz będą możliwe ze względu na szybszą regenerację organizmu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Należy psiknąć kilkukrotnie na całego członka, wmasować płyn i zaczekać kilka chwil do pełnego wchłonięcia. Można korzystać wraz z prezerwatywą.

Należy przeprowadzić test alergiczny, aby wykluczyć możliwość ewentualnych uczuleń - zaleca się niewielką ilość PROSEED SPRAY umieścić na skórze przedramienia. Jeśli wystąpi jakakolwiek niepożądana reakcja, pownno się zakończyć stosowanie.

Spray PROSEED SPRAY to świetne uzupełnienie kuracji PROSEED CAPS.

Regularne stosowanie może przynieść wspaniałe efekty w postaci długotrwałej poprawy!* Każdy organizm jest inny i w różny sposób reaguje na suplementy - nie możemy zagwarantować konkretnej intensywności efektów, gdyż wpływ na to mogą mieć tryb życia, stan zdrowia czy korzystanie z używek.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...