Wczytuję dane...

Spray'e na potencję dla mężczyzn

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Potencja, czyli zdolność organizmu do reakcji seksualnych - to cecha, którą charakteryzują się przede wszystkim mężczyźni. Obniżenie potencji, zaburzenia libido czy też inne problemy natury organicznej, stanowią główny powód rozpadu pożycia małżeńskiego/partnerskiego.Spray'e na potencję u mężczyzn są jednak coraz bardziej (w tego typu przypadkach) popularne. Produkty te, należące do grupy suplementów diety lub też kosmetyków, swoje działanie opierają w głównej mierze na substancjach pochodzenia roślinnego. Zawarte w znanych od wieków roślinach - składniki, w naturalny sposób wspomagają dopływ krwi do prącia, a tym samym powodują wzwód. Występujące wówczas naprężenie penisa, utrzymywane jest również przez te składniki.

Spray'e na potencję oprócz wspomagania erekcji, wpływają również pozytywnie na odczuwanie bodźców seksualnych. Ich rozpylenie w okolicy stref erogennych, pozwala na otrzymanie doznań dotąd nieznanych. Za męskie strefy erogenne, uznać należy m.in. sutki, krocze oraz pośladki. Mniejsze znaczenie ma okolica tuż za uszami oraz szyja. Podczas stymulowania seksualnego, należy również pamiętać o tym, że mężczyźni odczuwają dotyk zgoła odmiennie niż kobiety.  


Zawarte w roślinach substancje czynne to składniki, których działanie zależne jest od organizmu ludzkiego. Fakt ten powoduje, że erekcja występująca u jednego użytkownika, może w znacznym stopniu różnić się od tej, występującej u drugiego badanego. Różnorodność enzymatyczna ludzkiego ciała sprawia ponadto, że długość działania preparatu również jest cechą zmienną osobniczo. Wydłużone działanie występuje zazwyczaj w przypadku niewydolności nerek oraz wątroby.Spray'e na potencje to świetna pomoc w uzyskaniu orgazmu, odczuciu spełnienia, a także zadowoleniu partnerki. Ich użytkowanie powinno być przeprowadzane w sposób bezpieczny, po uzyskaniu zgody partnera. Użycie spray'u może poprzedzać delikatna stymulacja prącia oraz innych stref erogennych. Napływająca do prącia krew, zwiększy działanie preparatu. Ponadto wpływ na jego działanie ma również aktualna temperatura ciała.Przeznaczone dla mężczyzn spray'e powinny być użytkowane wyłącznie według rekomendacji producenta. Nie zaleca się, stosowania ich w przypadku problemów skórnych, zakażeń bakteryjnych, a także innych chorób, mogących wpływać na wchłanianie i działanie produktu. Nie zaleca się również korzystania z spray'ów przez osoby borykające się z chorobami krążeniowymi. Ponadto, producenci zalecają ostrożność w przypadku astmy oskrzelowej.Należy pamiętać, że produkty te, pomimo licznych badań, mogą powodować różnego typu skutki uboczne. W związku z czym - producent zaleca wypróbowanie spray'u np. poprzez wtarcie w skórę przedramienia oraz jej obserwację. Bezpieczne użytkowanie preparatu w znacznym stopniu zmniejsza możliwość wystąpienia działań niepożądanych oraz reakcji alergicznych. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów, należy każdorazowo skonsultować się z lekarzem.