Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Bye Bra

BYE BRA - PODNOSZENIE BIUSTU I SILIKONOWE OSŁONY NA SUTKI A-C 4 PAR

Naklejki na piersi Bye Bra z silikonowymi osłonkami na sutki to proste rozwiązanie na szybkie i skuteczne powiększenie kobiecego biustu bez konieczności operacji, a nawet stanika! Naklejki biustonosza działają, podnosząc piersi od góry, dzięki czemu Bye Bra jest idealnym rozwiązaniem do odzieży bez ramiączek i bez pleców. Można je nosić również pod bikini.

Samoprzylepne uniesienia piersi wykonane są z bardzo cienkiej i elastycznej folii samoprzylepnej produkowanej przez firmę 3M. Ten sam rodzaj folii stosowany jest w szpitalach i jest dermatologicznie bezpieczny. Biustonosz samoprzylepny w kształcie litery U umożliwia uniesienie sutków o kilka centymetrów do góry. Naklejek biustonosza można również użyć do regulacji – na przykład, jeśli kobieta ma dwa różne kształty piersi, rozmiary lub wysokości sutków – taśma biustonosza pomoże dokonać niezbędnych korekt estetycznych.

Zalecenie: Jeśli Twój rozmiar miseczki mieści się pomiędzy dwoma rozmiarami (tj. C i D LUB F i H), zawsze zalecamy większy.
Dzieje się tak dlatego, że większy rozmiar można zmniejszyć tak, aby pasował do rozmiaru miseczki noszącej, w przypadku gdy jest on za duży. Po prostu usuń lub przytnij niepotrzebną część za pomocą nożyczek.

Naklejki biustonosza dostępne są w 3 rozmiarach: miseczka A-C, D-F i F+. Wszystkie trzy rozmiary są dostępne z jedwabnymi osłonkami na brodawki oraz silikonowymi osłonkami na brodawki wielokrotnego użytku.