Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Bye Bra

BYE BRA - PODNOSZENIE BIUSTU I MATERIAŁOWE OSŁONY NA SUTKI D-F 1 PARA

Taśmy podnoszące piersi Bye Bra z silikonowymi osłonkami na sutki to proste rozwiązanie na szybkie i skuteczne powiększenie kobiecego biustu bez konieczności operacji, a nawet stanika! Biustonosze samoprzylepne działają, podnosząc piersi od góry, dzięki czemu Bye Bra jest idealnym rozwiązaniem dla odzieży bez ramiączek i bez pleców. Taśma piersiowa Bye Bra może być noszona również pod bikini.

Samoprzylepne uniesienia piersi wykonane są z bardzo cienkiej i elastycznej folii samoprzylepnej produkowanej przez firmę 3M. Ten sam rodzaj folii stosowany jest w szpitalach i jest dermatologicznie bezpieczny. Biustonosz samoprzylepny w kształcie litery U umożliwia uniesienie sutków o kilka centymetrów do góry. Samoprzylepne podkładki do biustu mogą być również wykorzystywane do dokonywania korekt – na przykład, jeśli kobieta ma dwa różne kształty, rozmiary lub wysokości sutków – taśma biustonosza pomoże dokonać niezbędnych korekt estetycznych.

Zalecenie: Jeśli Twój rozmiar miseczki mieści się pomiędzy dwoma rozmiarami (tj. C i D LUB F i H), zawsze zalecamy większy.
Dzieje się tak dlatego, że większy rozmiar można zmniejszyć tak, aby pasował do rozmiaru miseczki noszącej, w przypadku gdy jest on za duży. Po prostu usuń lub przytnij niepotrzebną część za pomocą nożyczek.

Samoprzylepna taśma podnosząca biust Bye Bra jest dostępna w 3 rozmiarach: miseczki A-C, D-F i F+. Wszystkie trzy rozmiary są dostępne z jedwabnymi osłonkami na brodawki oraz silikonowymi osłonkami na brodawki wielokrotnego użytku.

Wyjątkowa taśma jakości 3M, która jest używana w szpitalach, jest całkowicie bezpieczna, w przeciwieństwie do niektórych podrabianych produktów, i zapewnia doskonały lifting. Samoprzylepny biustonosz Bye Bra w prosty i skuteczny sposób podnosi piersi. Co więcej, podnoszą się nie tylko piersi, ale także samoocena i nastrój noszącej. Nie tylko daje ci to większą pewność siebie; pozwala na noszenie ulubionej sukienki bez konieczności zakładania biustonosza.

Samoprzylepna taśma podnosząca piersi Bye Bra utrzymuje piersi na miejscu, jednocześnie umożliwiając noszącej je osobie swobodę ruchów i ograniczając naturalny nadmierny ruch piersi. Samoprzylepna taśma biustonosza dostępna jest w trzech rozmiarach: miseczki A-C, D-F i F+. Wariant D-F zawiera trzy pary nakładek na piersi i trzy pary nakładek na brodawki.

Silikonowe osłonki na sutki a jedwabne osłonki na sutki:
Taśmy samoprzylepne Bye Bra do podnoszenia piersi są dostarczane z silikonowymi lub jedwabnymi osłonkami na sutki. Można się zastanawiać, dlaczego tak jest. Każda pierś jest inna. Każda kobieta jest wyjątkowa. Jedwabne osłonki na sutki są lżejsze, mniejsze (6 cm) i nie nadają się do ponownego użytku. Dzięki temu są one mniej widoczne pod ubraniem wykonanym z bardziej delikatnej tkaniny, natomiast kształt większych silikonowych nakładek na brodawki może być zauważalny. Zalecamy stosowanie silikonowych nakładek na brodawki przy mniej formalnym noszeniu lub w przypadku większych otoczek wokół brodawki.