Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Poprawa libido u mężczyzny jest możliwa, zaskocz partnerkę ochotą na seks – kup Sex Elixir for Men już dziś!

 

Sex Elixir for Men to suplement określany często jako hiszpańska mucha. Celem stosowania jest zwiększenie libido, a więc pobudzenie seksualnych zmysłów. Ten produkt jest szczególnie polecany mężczyznom. Jego unikalny skład wpływa nie tylko na skuteczność, ale też bezpieczeństwo stosowania. Hiszpańska mucha jest polecana osobom nieśmiałym, które dzięki niej mogą zyskać większą pewność siebie i pobudzić się. Nierzadko z Sex Elixir for Men korzystają pary z wieloletnim stażem, które pragną ponownie rozpalić ogień w swoim związku i wygonić rutynę z sypialni.

 

Hiszpańska mucha – co to jest?

 

Hiszpańska mucha to nazwa afrodyzjaku stosowanego od lat, którego celem jest podniesienie libido. Pierwotnie faktycznie pozyskiwało się go z owada, jednak pobrana substancja w większych dawkach stawała się niebezpieczna, przez co zaprzestano jej stosowania. Obecnie jednak naukowcy w warunkach laboratoryjnych stworzyli syntetyczny odpowiednik preparatu, którego stosowanie jest nie tylko bezpieczne, ale przy tym bardziej skuteczne!

 

Jak działa hiszpańska mucha?

 

Skład tego suplementu sprawia, że organizm jest stymulowany do większego przepływu krwi w miejscach intymnych. Dzięki temu Sex Elixir for Men zyskuje pozytywne opinie wśród osób chcących wzmocnić erekcję, a także doznania płynące z seksu. Jak zaznacza sam producent, dzięki temu produktowi stosunek może trwać nawet do 30 minut dłużej!

 

W opakowaniu znajduje się 30 ml preparatu. Hiszpańska mucha Sex Elixir for Men jest umieszczona w bezpiecznej buteleczce. Produkt jest wskazany dla mężczyzn, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by mogła z niego skorzystać także kobieta. Cena produktu jest atrakcyjna, nasz sklep poleca.

 

Stosowanie Sex Elixir for Men:

 

Wystarczy spożyć około 15 kropli preparatu. Pamiętaj, by nie przekraczać zalecanej przez producenta dawki. Sex Elixir for Men można dodać do napoju, ponieważ specyfik nie zmieni jego smaku.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym, nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. W razie wystąpienia reakcji alergicznych zaprzestać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.