Wczytuję dane...

Powiększanie penisa

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Według badań statystycznych, średnia długość penisa wynosi 14-16 cm. Większość Panów chciałaby jednak poprawić swój wynik. Istnieje wiele sposobów na wydłużenie członka o kilka dodatkowych centymetrów. Warto więc poświęcić trochę czasu na powiększanie penisa; zadowolony będziesz nie tylko Ty, ale również Twoja partnerka. 

 

Jak powiększyć penisa?

 

Pierwszym sposobem jest stosowanie różnego rodzaju preparatów zewnętrznych lub wewnętrznych. Dostępne są np. żele na powiększenie penisa, które nie tylko przyczyniają się do tego, ale również zapewniają głębsze doznania podczas stosunku. Są one dokładnie przebadane klinicznie, więc ich stosowanie jest zupełnie bezpieczne. Ich skład zapewnia również lepszą higienę i witalność przyrodzenia. Dodatkową zaletą żeli na powiększanie penisa jest możliwość użycia ich jako lubrykantu ułatwiającego penetrację.

 

Inną grupą preparatów są suplementy, zażywane doustnie. Te cieszą się też najlepszymi opiniami. Tabletki na powiększenie członka pomagają zarówno zwiększyć jego rozmiary, jak i wydłużyć erekcję. Ich działanie opiera się na stymulacji układu nerwowego oraz zapewnieniu lepszego ukrwienia członka. Składniki tych preparatów to najczęściej substancje pochodzenia naturalnego, więc nie musisz martwić się o skutki uboczne. Stosowanie tabletek jest bardzo dyskretne, więc z łatwością możesz ukryć je przed swoją partnerką. Tabletki na powiększenie penisa działają najlepiej w połączeniu ich z stymulantami zewnętrznymi (np. żelami, spray'ami).

 

Świetnym sposobem na osiągnięcie grubszego i dłuższego penisa są również spray'e. Są bardzo proste w użyciu i bez problemu można stosować je w połączeniu z prezerwatywami. Ich stosowanie przyczynia się też do dłuższej, silniejszej erekcji i krótszego czasu regeneracji po stosunku - Twoja partnerka z pewnością to doceni. Również ich cena jest zadziwiająco niska.

 

Powiększanie penisa jest możliwe również za pomocą specjalnych akcesoriów. Najpopularniejsze i bardzo skuteczne są pompki do penisa. Ich stosowanie jest bardzo proste i polega na wytworzeniu podciśnienia. Regularne stosowanie pozwala na stałe zwiększenie rozmiarów członka, nawet do 30%. Użycie pompki bezpośrednio przed stosunkiem daje kilka dodatkowych centymetrów i zwiększa doznania.  Pompki z wyższej półki wyposażone są dodatkowo w manometr, który pozwala na kontrolę ciśnienia. Umożliwia to optymalizację warunków i osiągnięcie najbardziej zadowalających efektów.

 

Dostępne są również malutkie pompki przeznaczone jedynie do główki penisa. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie cudownych doznań. 

 

Innym rodzajem akcesoriów są tzw. systemy powiększania penisa, np. Jes-Extender. Są to urządzenia klasy medycznej, które przeszły wiele testów klinicznych zanim zostały dopuszczone do sprzedaży. Pozwalają na stałe powiększenie penisa w bezpieczny sposób. Przyrost długości może wynosić nawet do 44%! Systemy powiększania penisa mogą być używane całą dobę, a kontrola napięcia zapewnia pełnię bezpieczeństwa. 

 

Nie warto żyć z kompleksami, więc pozbądź się ich jak najszybciej. Naturalne powiększanie penisa w dzisiejszych czasach jest proste i ogólnodostępne. Przejrzyj naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Najlepszy efekt uzyskasz, łącząc niektóre metody. Większy penis to nie tylko większa pewność siebie, ale też szczęśliwsza partnerka. Nie wiesz, jak naturalnie powiększyć penisa? Skorzystaj z produktów oferowanych przez nasz sklep! Kup teraz i ciesz się efektami!