Wczytuję dane...

Hiszpańska mucha

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Hiszpańska mucha jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawanych na całym świecie afrodyzjaków.
Dawniej, afrodyzjak pozyskiwany był z chrząszcza, zwanego pryszczelem lekarskim, który w sytuacji zagrożenia wytwarza substancję zwaną kantarydyną, charakteryzującą się niezwykle silnym działaniem pobudzającym. Substancja ta spożyta przez człowieka przede wszystkim podrażnia narządy płciowe, co w efekcie dość znacząco zwiększa popęd seksualny.


Niestety, dość szybo odkryto, że poza pobudzeniem, nadmiar kantarydyny działa na organizm jak bardzo silna trucizna.
Choć hiszpańska mucha jest niezwykle skutecznym afrodyzjakiem, warto wybierać te produkty, które wytwarzane są z syntetycznych - pochodnych kantarydyny oraz pobudzających, sproszkowanych ziół - takie afrodyzjaki będą również bardzo skuteczne, a przy tym bezpieczne.
Działanie wszystkich afrodyzjaków ściśle uzależnione jest to rodzaju i mocy oddziaływania substancji w nich zawartych. Odpowiednie składniki doskonale ze sobą współgrając, są w stanie przyczynić się do maksymalnego wzrostu pożądania oraz wywołania niepohamowanego apetytu na seks, zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet.

Afrodyzjaki, wbrew powszechnej opinii, doskonale sprawdzą się nie tylko w przypadku par nieco już sobą w sypialni znudzonych, które poszukują nowych wrażeń, chcąc na nowo rozbudzić gdzieś, utraconą wcześniej namiętność. Hiszpańska mucha jest w stanie skutecznie pomóc także tym osobom, u których współżycie wywołuje z różnych powodów stres, dlatego bez ,,wspomagania'' nie są w stanie osiągnąć odpowiedniego poziomu pobudzenia.
Sex elixir jest w stanie rozluźnić napięcie, które niejednokrotnie nieodłącznie towarzyszy inicjacji, a luźna atmosfera może znacząco ułatwić spełnienie oczekiwań partnera.

Hiszpańska mucha swoje działanie rozpoczyna niemal zaraz po zażyciu. Dzięki temu, można uzyskać oczekiwane efekty zarówno na wstępnym etapie jakim jest flirt, jak i przy bezpośrednim zbliżeniu.

Warto jedna mieć na uwadze, że Sex elixir wspomaga pożądanie, jednak w żadnym wypadku nie powinien być stosowany jako środek do leczenia problemów z potencją i wzwodem u mężczyzn.

Hiszpańska mucha doskonale sprawdzi się jako prezent, zarówno dla Niej, jak i dla Niego!