Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LHX Pharma

LHX Hirox 4 tabletki poprawiające erekcję u mężczyzn, to unikalny suplement, przeznaczony dla wszystkich tych mężczyzn, którzy poszukują sposobu na podniesienie sprawności seksualnej, co pomoże im zwalczyć wiele uciążliwych dla nich kompleksów. Najlepszy środek wśród naturalnych zamienników viagry.

Dzięki temu, ich życie seksualne stać się może równie satysfakcjonujące jak dawniej.

Tabletki LHX Hirox stworzone zostały niemal wyłącznie z naturalnych, ziołowych składników. Dzięki zawartości składników aktywnych suplement jest w stanie działać nie tylko skutecznie, ale przede wszystkim odpowiednio szybko. Unikalna formuła Hirox sprawia, że Twoje zycie seksualne ulegnie zmianie: poprawią sie wszystkie parametry Twojej kondycji seksualnej. Erekcja będzie solidniejsza, znacznie mocniejsza i utrzyma się dłużej, odczujesz przyrost chęci na seks i zyskasz większą sprawność podczas igraszek miłosnych. A to wszystko w naturalny i komfortowy sposób. Wystarczy jedna tabletka na 30 minut przed planowanym stosunkiem.

Na całym świecie, mężczyźni od dawna mają wiele problemów seksualnych, związanych przede wszystkim z brakiem potencji czy niewłaściwą erekcją.

Problemy natury seksualnej mogą mieć wiele, bardzo różnych przyczyn. Do najczęściej spotykanych zaliczyć można:
-przebyte choroby (nie tylko te, które bezpośrednio są związane z narządami płciowymi),
-dość zaawansowany wiek,
-nadmierny i długotrwały stres,
-ogólna apatia,
-przebyta depresja.

Kompleksowe działanie LHX Hirox polega przede wszystkim na wzmocnieniu organizmu.

W składzie suplementu diety dla mężczyzn LHX Hirox, znaleźć można naturalne składniki, między innymi takie jak:
-wapń (tu występujący w postaci węglanu wapnia),
-maca,
-wyciąg z muira puama,
-L-arginina,
-orzeszki kola,
-owies zwyczajny,
-pokrzywa zwyczajna,
-peskti dyni,
-wyciąg z ostrej papryki,
-ekstrakt z Tribulus Terrestris,
-imbir,
-żeń-szeń amerykański,
-żeń-szeń syberyjski,
-żeń-szeń koreański,
-sarsaparilla,
-kofeina 20 mg,
-cynk (w suplemencie występuje on pod postacią glukonianu cynku).

Zaleca się, aby jedna tabletka suplementu diety LHX Hirox, poprawiającego ogólną sprawność seksualną u mężczyzn, została zażyta na około 30 minut przed rozpoczęciem stosunku seksualnego.

Suplement diety dedykowany jest przede wszystkim osobom dorosłym. Jeśli mężczyzna wie, że jego organizm wykazuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik suplementu diety LHX Hirox, bezwzględnie powinien zaniechać przyjmowania tego typu tabletek. Hirox to produkt dla wszystkich, także dla tych Panów, którzy mają problemy z erekcją po 50. Na rynku możecie znaleźć różne środki na potencjęm my sugerujemy wybrać Hirox tabletki na potencję u mężczyzn. W naszym sklepie kupisz je zawsze, a cena z pewnością będzie uczciwa.

Suplementw żadnym przypadku nie może być traktowany jako substytut dobrze zbilansowanej diety.

Suplement został bardzo dokładnie przebadany pod względem dermatologicznym. Wszystkie testy przebył z wynikiem pozytywnym. Dla zachowania trwałości produktu, LHX Hirox musi być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu, daleko poza zasięgiem dzieci.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.