Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Power Tabs™ to jedyny tak skuteczny środek na problemy z erekcją, dostępny zupełnie bez recepty! Swoją skuteczność zawdzięcza idealnie dobranym składnikom. Power Tabs™ gwarantuję Ci erekcję silniejszą nawet o 200% - zdziwisz się jak mocna będzie Twoja erekcja! Jego kompleksowość wspomoże Twoją sprawność seksualną! Doświadczysz seksu o jakim nie marzyłeś ani Ty ani Twoja partnerka! Sprawdź!

EroTabs dzialanie

Natychmiastowe działanie Power Tabs™!

Działanie suplementu Power Tabs™ uaktywnia się już po 30 minutach od przyjęcia kapsułki. Maksymalne działanie osiągnięte jest już po 60 minutach i utrzymuje silną erekcję nawet do 24 godzin. Aby wywołać mocną erekcję będziesz potrzebował pobudzenia seksualnego, nie musisz się więc obawiać o ciągłą męczą erekcję przez 24 godziny. Dzięki specjalnemu działaniu Power Tabs™ gwarantuje Ci, że będziesz odbywał  kilka stosunków jednej nocy! Wszystko dzięki składnikom zapewniającym maksymalnie szybką regenerację! 

EroTabs kapsułki

Innowacyjny skład:

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Power Tabs™ powstał na bazie znanych składników ale w innowacyjnej formie i z niespotykanymi  do tej pory proporcjami, co zapewnia Ci erekcję na najwyższym poziomie. Kliknij w nazwę składnika aby rozwinąć jego opis i dowiedzieć się więcej!

  • L-arginina   
  • Tribulus terrestris
  • Korzeń Żeńszenia 
  • Korzeń Maca 
  • Selen   
  • Cynk   
  • Guarana  

Power Tabs™ według specjalistów!

Dzięki swojej skuteczności, Power Tabs™ zyskał wielkie uznanie wśród specjalistów z dziedziny seksuologii, stając się najpopularniejszym suplementem na problemy z erekcją! Według specjalistów Power Tabs™ jest najskuteczniejszym środkiem na potencje dostępnym bez recepty. To właśnie dzięki dostępności Power Tabs™ uratował życie seksualne milionom mężczyzn na całym świecie! Dlatego też stał się on jednym z najchętniej kupowanych produktów na problemy z erekcją w Intymnosc.pl.

Power Tabs™ w oczach klientów!

Dzięki niezastąpionemu działaniu, tabletki na erekcję Power Tabs™ w krótkim czasie zyskały uznanie wśród mężczyzn korzystających ze środków na erekcję! W pełni naturalne, całkowicie bezpieczne i sprawdzone składniki zapewniające maksymalną erekcję – wydaje się nie możliwe? A jednak cel został osiągnięty i nazywa się PowerTabs!

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych zaprzestać stosowania. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.