Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

Kapsułki na erekcję ERECTMAN 60caps

Wyjątkowo skuteczne kapsułki, dzięki którym wzmocnisz swoją erekcję! Takie problemy jak spadek libido, brak ochoty na współżycie, brak solidnej erekcji znikają natychmiast!

 

Ten wysokiej jakości suplement dla mężczyzn, gwarantuje szereg ogromnych korzyści, poprawiających sprawność seksualną:

- ułatwia osiąganie wzwodu, który jest wyjątkowo silny
- niweluje problemy z zaburzeniami wzwodu
- poprawia krążenie krwi w ciałach jamistych, dzięki czemu erekcja jest silniejsza i dłuższa
- poprawia krążenie krwi w okolicach miednicy, dzięki czemu doznania są intensywniejsze, a orgazm niepowtarzalny


Dlaczego ERECTMAN to produkt aż tak skuteczny?

Kapsułki ERECTMAN to suplement idealny dla mężczyzn, którzy czują potrzebę wzmocnienia swojej erekcji oraz uczynienia jej łatwo osiągalną. Preparat ten można traktować w dwójnasób:

  • spożycie trzech kapsułek pozwala na nagłe wsparcie przed stosunkiem seksualnym, co daje możliwość optymalnego i pełnego wykorzystania jego właściwości - dzięki temu, posiadając 60 kapsułek produktu, możesz wspomóc swoje zdolności seksualne 20 razy
  • spożycie jednej kapsułki w czasie śniadania daje możliwość długotrwałej poprawy sprawności seksualnej, wzmacniając przy tym wytrzymałość i libido - dzięki temu możesz wzmacniać swoje możliwości przez dwa miesiące

Regularne stosowanie kapsułek ERECTMAN daje długotrwałe efekty, a dla optymalnego efektu można połączyć oba sposoby korzystania z suplementu - należy jednak pamiętać, że niewskazane jest przyjmowanie większej ilości preparatu niż zalecana! W sklepie Świat Doznań, oferującym tanie i sprawdzone suplementy diety kupisz je w każdej chwili, a nasza cena jest zawsze korzystna.

 

ERECTMAN to suplement diety przebadany i przetestowany, dzięki czemu bezpieczny dla zdrowia. Produkt ten został zgłoszony do Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a o jego jakości świadczą wyniki badań przeprowadzonych w Hamilton Poland.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.
Napisz opinię
2017-03-08 20:56:35 - Tomasz

Mam już swoje lata, ale też i swoje potrzeby. Już myślałem że nic z tego, a tu o proszę ertectman o osobliwej nazwie. To faktycznie działa, dlatego punkt ode mnie!