Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Pozwól sobie na nieprawdopodobną przyjemność zaopatrując się w niesamowity zestaw FLESHLIGHT - GO TORQUE ICE COMBO!

 

Szukasz sposobu na rozładowanie swojego napięcia seksualnego? Chcesz urozmaicić swoją masturbację w sposób wyjątkowy, dzięki któremu odczujesz nic innego, jak satysfakcję? Stawiasz na wysoką jakość i bezpieczeństwo, a także komfort? Nasz sklep ma do polecenia FLESHLIGHT - GO TORQUE ICE COMBO! Ten zestaw na pewno przypadnie Ci do gustu! Co więcej, kiedy kupujesz komplet, również cena jest atrakcyjna!

 

Główną częścią zestawu niewątpliwie jest masturbator Fleshlight – GO Torque. Różni się on od konkurencji przede wszystkim przezroczystym kolorem. Będziesz w stanie obserwować swoje ruchy! Wnętrze zabawki pełne jest wypustek, prążków i grudek, dzięki czemu czeka na Ciebie intensywna oraz przyjemna stymulacja. Warto zaznaczyć, że regularne stosowanie masturbatora może skutkować zwiększeniem sprawności seksualnej! Dlaczego? Trening penisa działa jak dowolnej partii ciała, a częsta masturbacja może pozwolić Ci wytrwać dłużej, a także poznać nowe techniki penetracyjne. Materiał SuperSkin zapewnia świetne doznania, a także bezpieczeństwo dla skóry, a co więcej – w dotyku przypomina ludzką skórę! Kup sobie wyjątkowy prezent już teraz i zamów FLESHLIGHT - GO TORQUE ICE COMBO!

 

Bardzo ważnym elementem korzystania z jakiegokolwiek masturbatora jest odpowiednie nawilżenie. Z tego powodu producent do zestawu załączył lubrykant na bazie wody Fleshlube Water (100 ml). Specyfik zapewni odpowiedni poślizg, dzięki czemu czeka na Ciebie satysfakcjonująca zabawa! Pamiętaj, że jeżeli opakowanie tego specyfiku się skończy, to powinieneś zaopatrzyć się w żel nawilżający na bazie wody, ponieważ inne lubrykanty mogą zniszczyć strukturę gadżetu.

 

Higiena jest równie ważna, co nawilżenie, dlatego po każdym użyciu odpowiednio zadbaj o swoją zabawkę. W zestawie znajdziesz środek do dezynfekcji Fleshwash, dzięki któremu utrzymanie higieny nie będzie trudnym zajęciem. Co więcej, nie stosuj mydła, ponieważ ze względu na obecność tłuszczów może ono naruszyć strukturę materiału SuperSkin.

 

Parametry techniczne masturbatora:

rodzaj wejścia: odbyt

długość zewnętrzna: 20 cm

długość wewnętrzna: 18 cm

średnica wewnętrzna: 1,6-1,8 cm

kolor: przezroczysty

materiał: hipoalergiczny SuperSkin bez dodatku ftalanów

 

Zawartość zestawu:

masturbator Fleshlight Go Torque

butelka lubrykanta na bazie wody Fleshlube Water (100 ml)

butelka środka do dezynfekcji gadżetów erotycznych Fleshwash (100 ml)

instrukcja obsługi

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.