Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

W obecnych czasach podróżowanie stało się bardzo powszechne. Szczególnie wyjazdy biznesowe to nieodłączny element niemal każdej pracy. Z myślą o mężczyznach wykonujących takie właśnie zawody stworzony został masturbator podróżny Fleshlight Go! Jego wymiary zostały zmniejszone, przy jednoczesnym zachowaniu podstawowej funkcji, którą jest dostarczanie seksualnej przyjemności. Dzięki temu idealnie pasuje do każdej walizki. Natomiast obudowa imitująca wyglądem latarkę sprawia, że nawet pozostawiony na wierzchu masturbator nie zwróci na siebie nadmiernej uwagi.

Zestaw podróżny Fleshlight - GO Torque Ice Combo to trzy produkty, które pozwalają maksymalnie cieszyć się z używania ulubionego gadżetu na wyjeździe:
- masturbator Torque Ice wyłożony opatrzonym patentami materiałem SuperSkin, który wyróżnia się spośród pozostałych masturbatorów firmy Fleshlight przezroczystą obudową,
- lubrykant na bazie wody, zapewniający optymalne nawilżenie; należy zaaplikować go na miejsca intymne bezpośrednio przed rozpoczęciem zabawy,
- spray pozwalający na dezynfekcję oraz utrzymanie gadżetów erotycznych w idealnej czystości.
Chcąc w pełni cieszyć się przyjemnością czerpaną z zabawy z masturbatorem na kilka minut przed rozpoczęciem można włożyć wewnętrzną część gadżetu do ciepłej wody. Spowoduje to odczucie jeszcze bliższe naturalnej skóry kobiecych miejsc intymnych.

Do utrzymania masturbatora w czystości wystarczy wyjąć jego wewnętrzną część, pozostawić na kilka minut w czystej, ciepłej wodzie, a następnie osuszyć. Producent ostrzega przed używaniem mydła, ponieważ zawarte w nim tłuszcze mogą niekorzystnie wpływać na stan materiału SuperSkin wyściełającego wnętrze gadżetu. To samo dotyczy używanych lubrykantów: te oparte na wodzie są dużo bardziej korzystne, niż zawierające oleje i silikony. Alkohol propylowy jest najlepszą substancją do odkażania masturbatora. Natomiast zasypywanie gadżetu mąką kukurydzianą zapewni uczucie aksamitnej miękkości i zdecydowanie wydłuży czas użytkowania produktu.

 

Parametry techniczne:

otwór: odbyt

długość zewnętrzna: 20 cm

długość wewnętrzna: 18 cm

średnica wewnętrzna: 1,6 - 1,8 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight Go
  • instrukcję obsługi
  • buteleczkę lubrykantu wodnego Fleshlube Water (100 ml)
  • buteleczkę sprayu do dezynfekcji gadżetów erotycznych Fleshwash (100 ml)