Wczytuję dane...

Dyskretny i estetyczny masturbator męski japońskiej marki TENGA to niezwykłe doznania dzięki serii wypustek, grudek i prążków kryjących się w jego niepozornym wnętrzu. Jajko masturbator jest doskonałym przykładem pomysłowości i designu. Model shiny masturbatora TENGA nawiązuje do symboli promieni słonecznych, w które układają się elementy w środku przyrządu. Kup sprawdzony masturbator dla mężczyzn lubiących mocniejszą stymulację - wersja Hard Boiled Egg zapewnia silniejsze doznania niż klasyczne jajko masturbator. Elastyczny materiał TPE ulegający pod wpływem ciepła ciała rozciąganiu pozwala na doskonałe dopasowanie jajka masturbatora i spotęgowanie doznań. Atrakcyjna cena masturbatora męskiego daje możliwość zgromadzenia całej kolekcji masturbatorów TENGA dostępnych w naszym sklepie Świat Doznań.

 

Opinie o masturbatorach dla mężczyzn TENGA znajdziesz dzięki bogatej ofercie produktów, jaką proponuje nasz sklepKup najlepsze masturbatory dla mężczyzn, wybierz model najlepiej dopasowany do potrzeb Twoich lub partnera. Hard Boiled Egg shiny marki Tenga nie jest wielkim masturbatorem, dzięki kompaktowym wymiarom mieści się nawet w kieszeni. Wygląd, jaki ma jajko masturbator, nie sugeruje jego zastosowania, dzięki czemu bez obaw można nawet trzymać go na wierzchu.

 

Do każdego egzemplarza masturbatora TENGA dołączona jest porcja lubrykantu. Aby użyć jajko masturbator, wystarczy we wnętrzu zaaplikować lubrykant i umieścić w nim członka. Mocno elastyczna konstrukcja masturbatora TENGA podczas stymulacji jest w stanie pokryć całą powierzchnię prącia, gwarantując niezapomniane wrażenia.

 

 

Parametry techniczne - masturbator tenga:

kolor: biały,

materiał wykonania części użytkowej: TPE - termoplastyczny elastomer,

waga: 55 gram,

wymiary bez rozciągania: wysokość 70 mm, średnica 53 mm.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  7

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  5,3