Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Zaufaj cenionej firmie i przeżywaj niesamowitą przyjemność za pomocą nietuzinkowego gadżetu marki Tenga - Hard Boiled Egg Crater!

 

Szukasz zabawki, która świetnie się sprawdzi w podróży? Cenisz sobie wysoką precyzję wykonania, a także niezawodność? Interesuje Cię niska cena? Chcesz kupić gadżet, który pozwoli Ci poczuć niesamowitą przyjemność kiedykolwiek tego zechcesz? W takim razie sprawdź, co oferuje Tenga - Hard Boiled Egg Crater!

 

Nikt się nie dowie!

 

Tenga - Hard Boiled Egg Crater to najwyższej jakości masturbator przeznaczony dla osób, które cenią sobie dyskrecję. Dlaczego? Ten gadżet erotyczny swoim kształtem przypomina zwyczajne jajko, dzięki czemu z powodzeniem ukryjesz je w torbie czy szafce, a nawet kiedy ktoś je zobaczy, na pewno nie dowie się, że to zabawka erotyczna. Ten masturbator-jajko posiada wnętrze wypełnione wypustkami i grudkami, które przypominają kratery. Dzięki temu Twój penis będzie wyjątkowo stymulowany! Co więcej, mimo niewielkich rozmiarów, zabawka może się rozciągać nawet na 30 centymetrowych przyrodzeniach.

 

Tenga - Hard Boiled Egg Crater to masturbator stworzony z termoplastycznego elsastomeru, czyli materiału pozbawionego ftalanów, a także bezpiecznego dla skóry i przyjemnego w dotyku. W celu zapewnienia sobie najwyższej jakości doznań zaopatrz się w lubrykant na bazie wody, jednak zabawę możesz zacząć po rozpakowaniu pudełka (w opakowaniu znajdują się dwie próbki lubrykanta).

 

Parametry techniczne:

materiał: elastomer bez dodatku ftalanów

długość: 6 cm (może się rozciągać nawet do 30 cm)

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  6,1

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,9