Wczytuję dane...

Pozwól sobie na odrobinę niebiańskiej rozkoszy korzystając z innowacyjnej zabawki marki Tenga - Egg Wavy II!

 

Chcesz rozładować swoje napięcie seksualne w najprzyjemniejszy ze sposobów? Szukasz produktu, który pozwoli Ci czerpać satysfakcję podczas samotnych wieczorów? Liczysz na najwyższą jakość wykonania i niezawodność? Stawiasz na dyskrecję? Nasz sklep ma dla Ciebie Tenga - Egg Wavy II, na pewno nie będziesz zawiedziony!

 

Jajko dobre na każdy dzień!

 

Tenga - Egg Wavy II to wysokiej jakości masturbator. Jest to na swój sposób zabawka innowacyjna, ponieważ z zewnątrz wygląda jak zwyczajne jajko. Dzięki temu będziesz w stanie zabrać masturbator-jajko wszędzie, gdzie tylko zechcesz – nikt się nie dowie, do czego służy. Warto wiedzieć, że mimo małego rozmiaru Tenga - Egg Wavy II się rozciąga, nawet na 30 centymetrowych przyrodzeniach. Nie można zapominać także o tym, że wnętrze zabawki posiada zmysłowe prążki w kształcie fal, dzięki czemu Twoja masturbacja będzie przyjemniejsza, niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Tenga - Egg Wavy II został stworzony z elastomeru bez dodatku ftalanów. Materiał ten jest hipoalergiczny, a także szybko się ogrzewa. Pamiętaj o dobrym nawilżeniu, dlatego zaopatrz się w lubrykant na bazie wody. W zestawie znajdziesz dwie próbki żelu intymnego, a więc zabawę będziesz mógł zacząć zaraz po otrzymaniu Tenga - Egg Wavy! Już teraz kup sobie niesamowity prezent, którego cena również jest atrakcyjna.

 

Parametry techniczne:

materiał: termoplastyczny elastomer bez dodatku ftalanów

długość: 6 cm (rozciąga się nawet dla członków o długości 30 cm)

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  6,1

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,9

Zaloguj się
2016-08-18 16:26:44 - Kaj

Świetna sprawa ten masturbator. Dobry na co dzień, ale też w trakcie wyjazdu służbowego.

2017-05-18 21:46:25 - Kolo

Dokładnie tak jak w opisie - takiej stymulacji nawet nie marzyłem:)