Wczytuję dane...

Pozwól sobie przeżywać ogromną rozkosz za sprawą niesamowitej zabawki marki Tenga - Egg Silky!

 

Ostatnimi czasy czujesz napięcie seksualne i chcesz je skutecznie rozładować? Szukasz zabawki, która idealnie sprawdzi się podczas podróży? Chcesz zaopatrzyć się w produkt wysokiej jakości, który da Ci ogromną przyjemność? W takim razie sprawdź, co może Ci dać Tenga - Egg Silky II. Nasz sklep serdecznie poleca, cena również jest atrakcyjna.

 

Jajko najlepsze dla zdrowia!

 

Tenga - Egg Silky II to najwyższej jakości masturbator. Jest on dość wyjątkowym produktem, wchodzącym w skład serii Tenga Egg. Posiada on bowiem kształt przypominający jajko, również rozmiar jest podobny. Dzięki temu jest to zabawka bardzo dyskretna. Nie daj się jednak zwieść wyglądowi – mimo niewielkich rozmiarów, Tenga - Egg Silky II może z powodzeniem rozciągać się na nawet 30 centymetrowych przyrodzeniach. Wnętrze zabawki z kolei zapewni doskonałą stymulację, ponieważ jest pokryte strategicznie rozłożonymi prążkami.

 

Masturbator-jajko Tenga - Egg Silky II został wykonany z wysokiej jakości tworzywa – hipoalergicznego elastomeru bez dodatku ftalanów. Materiał jest przyjemny w dotyku. Przed użyciem zaopatrz się w lubrykant na bazie wody (w opakowaniu znajdziesz wyłącznie próbkę), ponieważ tego rodzaju żele nawilżające dobrze się sprawdzą z każdą zabawką erotyczną.

 

Parametry techniczne:

materiał: termoplastyczny elastomer bez dodatku ftalanów

długość: 6 cm (jajko się rozciąga nawet na 30 cm!)

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  6,1

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,9