Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Masturbator Fleshlight - Pink Butt Speed Bump stworzony jest z myślą o mężczyznach, którzy preferują stosunki analne z innymi mężczyznami.
Posiada na całej powierzchni wybrzuszenia, które potęgują efekt ssania, doskonale imitując stosunek analny.
 
Może być elementem pierwszych nieśmiałych doznań erotycznych. Zanim przejdzie się do stosunku analnego ze swoim partnerem, można zorganizować różne zabawy erotyczne z użyciem Fleshlight - Pink Butt Speed Bump. Pierwszą z nich może być wzajemna penetracja odbytu przy pomocy masturbatora. Należy pamiętać jednak o użyciu lubrykantu, który jest niezbędny, aby zapewnić bezpieczeństwo tego typu zabaw. Włożenie masturbatora musi odbywać się stopniowo i nie na siłę, aby nie uszkodzić dolnej części jelita grubego. Kolejną zabawa może być związana z jednoczesną samodzielną penetracją odbytu oraz seksem oralnym z partnerem. Zwielokrotni to ekstatyczne doznania i sprawi, że ochota na seks będzie jeszcze większa.
 
To dobra zabawka dla homoseksualnych mężczyzn, którzy zaczynają mieć problemy z erekcją. W ten sposób pomogą sobie i partnerowi w osiągnięciu satysfakcji seksualnej i tym samym mogą uratować swój związek przed rozpadem, spowodowanym brakiem seksualnego spełnienia.
 
Odkrycie własnego homoseksualizmu czasem bywa szokiem. Zanim rozpocznie się życie seksualne, warto sprawdzić swoje reakcje i to, co się lubi, a czego nie. Pomoże w tym masturbator Fleshlight - Pink Butt Speed Bump. Należy jednak pamiętać, by nie używać lubrykantów na bazie silikonów, które zniszczyłyby materiał.
 
Nie powinno się również używać mydła do czyszczenia masturbatora po użyciu. Wystarczy ciepła woda. Ewentualnie można również użyć alkoholu izopropylowego. Regularne czyszczenie masturbatora jest niezwykle istotne, aby na jego powierzchni nie gromadziły się bakterie fekalne. Jest to tym bardziej istotne, jeśli z masturbatora korzystają obaj partnerzy, po każdym użyciu należałoby go dokładnie umyć, aby zniwelować ryzyko zakażenia organizmu.
 
Fleshlight - Pink Butt Speed Bump zapewni doznania przebiegające tak szybko, jak błyskawica. Osiągnięcie szybkiego orgazmu jest możliwe, ale można także przedłużyć ten moment. Jeśli mężczyzna jest samotny, Fleshlight - Pink Butt Speed Bump pomoże mu zaspokoić własne żądze i rozładować napięcie seksualne. Dzięki temu zejdzie z niego stres i od razu poczuje się lepiej.
 
Fleshlight - Pink Butt Speed Bump można podarować swojemu partnerowi, kiedy wybiera się w delegację. Taki prezent pomoże mu zachować wierność w sytuacji, gdy partner jest daleko od niego. Homoseksualistom, podobnie jak osobom heteroseksualnym, trudno czasem jest żyć w wierności, zwłaszcza jeśli często wyjeżdżają i mają wiele okazji do zdrady. Masturbator pomoże rozładować napięcie seksualne i jednocześnie czuć się dobrze ze świadomością, że nikogo nie zraniło się niepotrzebną zdradą, spowodowaną impulsywnym działaniem i nagłym przypływem pożądania. Fleshlight - Pink Butt Speed Bump polecany jest przez wielu mężczyzn, którzy doceniają jego użytkowanie.
 
Parametry techniczne:

otwór: odbyt

długość zewnętrzna: 25cm

długość wewnętrzna: 23cm

średnica wewnętrzna: 1,2-2cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  analne

 • średnica w cm: 

  1,2 - 2