Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych w ciągu 30 dni: 0
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Kup cały komplet !

Wielu homoseksualistów niezadowolonych jest ze swojego życia seksualnego. Powodem tego może być brak gry wstępnej. Jest ona ważna nie tylko w życiu heteroseksualnych par. Innowacyjnym produktem zapewniającym zwielokrotnienie doznań erotycznych jest Fleshjack - Pink Jack Ass Vortex, który stworzony został z myślą o mężczyznach, którzy potrzebują zabawki erotycznej o większym obwodzie.

Poczuj wrażenia prawdziwego stosunku analnego z masturbatorem Fleshjack - Pink Jack Ass Vortex

Materiał z jakiego został wykonany masturbator przypomina łudząco prawdziwą skórę. W ten sposób mężczyzna odczuwa, jakby rzeczywiście odbywał stosunek analny. Taki gadżet erotyczny homoseksualista może wprowadzić do swojej alkowy, w której brak urozmaicenia, a seks analny staje się mechaniczny. Wspólna zabawa z lubrykantem może stanowić wstęp do seksu oralnego, a potem stosunku analnego. Używanie lubrykantów na bazie wody zapewni bezpieczeństwo i trwałość materiału. Wybieranie innych jest zabronione, ze względu na ryzyko jego rozpadnięcia się czy kruszenia.

Fleshjack - Pink Jack Ass Vortex - dla rozpoczynających inicjację seksualną

Masturbator jest dedykowany dla par homoseksualnych, mogą go jednak użyć także samotni mężczyźni o tej orientacji seksualnej. Zwłaszcza młodzi, którzy nie mają jeszcze za sobą inicjacji, mogą zacząć od masturbatora, aby przygotować się na prawdziwą penetrację. Dzięki temu mogą również poznać swoje preferencje i potem wykorzystać to w praktyce, aby seks z partnerem był udany i nie okazał się rozczarowaniem.

Zachowanie wierności dzięki użyciu masturbatora - Pink Jack Ass Vortex

Wierność to trudna sztuka, dlatego dla wszystkich, którym trudno jej dochować, polecane są masturbatory. Jeśli libido jest silniejsze od tego, które ma partner, warto posiadać w zanadrzu gadżety erotyczne, które pozwolą zaspokoić większe niż przeciętne potrzeby. W sytuacji gdy partner wyjeżdża, dla obojga dobrym rozwiązaniem będzie masturbator Fleshjack - Pink Jack Ass Vortex, który pomoże dochować wierności.

Utrzymywanie w czystości gadżetu erotycznego

Przy używaniu Fleshjack - Pink Jack Ass Vortex należy pamiętać o jego zanurzeniu w ciepłej wodzie przed użyciem. Czyszczenie masturbatora po użyciu także jest niezwykle istotne. Ważne, by pozbyć się groźnych dla zdrowia bakterii fekalnych z jego powierzchni. Do tego celu używa się alkoholu izopropylowego, który doskonale sterylizuje masturbator i przygotowuje do ponownego użycia. Przechowywanie go w czystych warunkach także jest niezwykle istotne. Na szczęście producent zadbał o opakowanie w kształcie latarki, które pozwoli dobrze ukryć gadżet erotyczny, jeśli pragnie się zachować dyskrecję w temacie własnego życia erotycznego. Niezależnie od doświadczenia Fleshjack - Pink Jack Ass Vortex jest odpowiednim wyborem.

 

arametry techniczne:

 • Długość całkowita: 25 cm; Długość penetracyjna: 21,5 cm

 • wejście: odbyt

 • średnica wewnątrz rękawa: 1-1.8cm

 • wykonany z materiałów bezpiecznych, najwyższej jakości, SuperSkin®

 • odpowiednio pielęgnowany może służyć przez lata

 • bardzo urozmaicona tekstura przonosząca całkiem nowe doznania

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  analne

 • średnica w cm: 

  1 - 1.8